Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat b5 lift nie działa zamykanie-otwieranie z pilota

numeratorek 19 May 2012 22:47 12599 2
    numeratorek
    Level 11  
    Witam wszystkich .
    Samochód to VW Passat b5 po lift 2004r 1.9tdi AVB sedan,radio oryginalne.Problem jest taki że przestało działać pewnego dnia od tak zamykanie-otwieranie z pilota w kluczyku (kluczyk mam tylko jeden scyzoryk.
    A ogólnie centralny zamek gdy zamykam mechanicznie normalnie przez przekręcenie kluczyka w wkładce to wszystko działa ,tylko nie działa z pilota.
    Wymieniona została bateria w kluczu i klucz sprawdzony przez gościa który zajmuje się kluczami i pilot w kluczu sprawny wysyła sygnał.
    Więc został samochód podpięty pod VASA i nie ma żadnych błędów w elektronice całej. Dalej przez funkcje prowadzone zrobiłem programowanie pilota ,wszystko krok po kroku zgodnie z instrukcja i na koniec gdy należy nacisnąć guzik w kluczyku słychać taki sygnał dźwiękowy jakiejś syreny z okolic bagażnika.Adaptacja się kończy ale dalej samochód nie reaguje na pilot i po ponownym odczytaniu błędów dalej nic nie ma .
    Proszę o pomoc, jakieś sugestie co sprawdzić? Z góry bardzo dziękuję.
    numeratorek
    Level 11  
    Może ktoś coś podpowie
    numeratorek
    Level 11  
    Próbowałem jeszcze raz zaprogramować pilot i dalej nic się nie dzieje.Przy programowaniu niema żadnych błędów a dalej nie zamyka-otwiera z pilota.
    Czy może ktoś wie gdzie jest jakiś moduł od tego centralnego co steruje tym sygnałem z pilota ?Może tam bym coś posprawdzał .