Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kable z halogenów toyota avensis 2001r. kombi

19 Maj 2012 23:09 1823 6
  • Poziom 8  
    Witam, chciałem się dowiedzieć gdzie znajde kable do halogenów w toyocie avensis 2001r. kombi chodzi mi głownie o to że dzisiaj montowałem halogeny bo nie było ich w samochodzie i w miejscach gdzie włozyłem halogen podpiąłem kabel który tam był specjalnie na nie tylko teraz jedno ALE... gdzie znajde drugi koniec kabla w samochodzie zeby zrobić włącznik tych halogenów w samochodzie nie mam zadnego przycisku aby uruchomić halogeny sa tylko tylne swiatła przeciwmgłowe a przednich nie... więc rozkręciłem panel tam gdzie są zegary i wyjąłem wszystko poodczepiałem i jest mnóstwo kabli więc poodpinałałęm je ale nigdzie nie mogłem znlaeźć wtyczki do halogenów... ma ktoś może schemat lub da rade dokłądnie opisać gdzie co i jak ? Jesli nie uda mi się tego zrobić będę musiał poprowadzic nowe kable i zrobić sobie oddzielny włącznik. Prosze o pomoc z góry dzięki
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 42  
    Sprawdź czy masz bezpiecznik 15 A opisany "FOG" , następnie czy jest przekaźnik o takim samym oznaczeniu lub miejsce dla niego. Jeżeli instalacja jest wyposażona we wtyki do lamp przeciwmgłowych , to winna być odpowiednia pozycja w włączniku zespolonym. Nie mam pod ręką rozmieszczenia przekaźników od tego japońca , może jest opis na pokrywie bezpieczników.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 43  
    Uzupełnić skrzynkę pod kierownicą o bezpiecznik ,,front fog,, i przekaźnik. Do wymiany także lewa manetka na wersję z dwu pozycyjnym pierścieniem lamp przeciwmgielnych
  • Poziom 8  
    Wiec mam poszukać tam tych znaków? i to będzie ta wtyczka tak ? i wymienic przyciski na podwójne
  • Poziom 43  
    Nie ma żadnej dodatkowej wtyczki, włączenie halogenów odbywa się manetką kierunkowskazów tylko trzeba ją wymienić na odpowiednią
  • Poziom 8  
    WItam jeszcze raz własnie wymieniłem manetke na tą "nowszą" z przełącznikiem świateł przednich przeciwmgielnych i halogeny nie działają i czemu ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bo nie dostają prądu...?
    Przenoszę do początkujących.
    Autorowi polecam schemat i próbówkę.