Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który lepszy: samsung galaxy Gio czy galaxy mini 2

20 Maj 2012 14:11 6170 3
  • Poziom 8  
    Który telefon bardziej opłaca się kupić samsunga galaxy Gio czy galaxy mini 2?
  • Poziom 9  
    ja mam gio i sobie chwalę - przeglądam Internet, smsuję i dzwonię - trzyma ok 2-3 dni. mam od 3 miesięcy, dotąd nie sprawiał problemów.
  • Poziom 9  
    Specyfikacją te telefony są bardzo podobne jednak galaxy mini 2 ma 4 gb pamięci wbudowanej z tego co wyczytałem, sam mam galaxy mini ale 1 i jest ok chociaz przydało by sie troche wiecej pamieci itp
  • Poziom 13  
    Patrz na RAM i procek. A wbudowana tak naprawde jest prawie nieważna bo oba mają androida 2.2 albo wyżej a od 2.2 możesz instalować na karcie pamięci. A android jest tak zbudowany że na telefonie to możesz mieć aplikacje i kontakty a reszta ląduje na karcie pamięci. Ale są też telefony co nie mają karty pamięci np Xperia S ale za to ma 16GB i ma tak jakby wirtualną kartę pamięci (oddzielna partycja) Patrz na RAM i Procek. Oczywiście czym więcej ROM tym więcej zainstalujesz. Bo nie przenosisz całej aplikacji/gry tylko cześć nieraz jest tak że gra ma 50mb na telefonie a jak przeniesiesz na SD będzie mieć 200kb ale nieraz 1-5mb. Mój kolega ma Gio i jakoś sobie chwali a ten Mini 2 to nie wiem.