Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Który lepszy: samsung galaxy Gio czy galaxy mini 2

barto97 20 May 2012 14:11 6275 3
GoodRam konkurs
    barto97
    Level 9  
    Który telefon bardziej opłaca się kupić samsunga galaxy Gio czy galaxy mini 2?
  • GoodRam konkurs
    Alexis16
    Level 9  
    ja mam gio i sobie chwalę - przeglądam Internet, smsuję i dzwonię - trzyma ok 2-3 dni. mam od 3 miesięcy, dotąd nie sprawiał problemów.
  • GoodRam konkurs
    wiater1989
    Level 9  
    Specyfikacją te telefony są bardzo podobne jednak galaxy mini 2 ma 4 gb pamięci wbudowanej z tego co wyczytałem, sam mam galaxy mini ale 1 i jest ok chociaz przydało by sie troche wiecej pamieci itp
    robo112-2010
    Level 13  
    Patrz na RAM i procek. A wbudowana tak naprawde jest prawie nieważna bo oba mają androida 2.2 albo wyżej a od 2.2 możesz instalować na karcie pamięci. A android jest tak zbudowany że na telefonie to możesz mieć aplikacje i kontakty a reszta ląduje na karcie pamięci. Ale są też telefony co nie mają karty pamięci np Xperia S ale za to ma 16GB i ma tak jakby wirtualną kartę pamięci (oddzielna partycja) Patrz na RAM i Procek. Oczywiście czym więcej ROM tym więcej zainstalujesz. Bo nie przenosisz całej aplikacji/gry tylko cześć nieraz jest tak że gra ma 50mb na telefonie a jak przeniesiesz na SD będzie mieć 200kb ale nieraz 1-5mb. Mój kolega ma Gio i jakoś sobie chwali a ten Mini 2 to nie wiem.