Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310i Porblem z zasięgiem

Lukass_PL 11 Sty 2005 11:12 1008 7
  • #1 11 Sty 2005 11:12
    Lukass_PL
    Poziom 9  

Witam wszystkich forumowiczów, problem wygląda nastepująco:
    Telefon który posiadam to N6310i bardzo często gub zasieg obiawia sie to przy próbie połaczenia( podczas próby zasieg kreska po kresce spada do zera i i nie mozna nawiazac połaczenia, czasami nawet kreski nie spadaja i tez jest to samo, w takim przypadku nie mozna sie równiez dodzwonic (abonent poza zasiegiem) po wyłaczeniu i właczeniu telefonu pokazuje sie zasieg i zaraz spada do zera, po kilku próbach(wył i wł) zasieg wskakuje i czasami teleon pracuje poprawnie nawet przez dwa dni, jednak bardzo czesto tylko do około 2 godzin i pózniej znowu to samo. Czasami pomaga pukniecie w górna czesc telefonu gdzie jest antena. Myslałem moze to to wina zabrudznych styków, ale rozebrałem telefon i odkreciłem antene wew wyczysciłem styki ale problem nie znikł. Proszę o pomoc w naprawie.
    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Łukasz

• #2 11 Sty 2005 11:15
    dj-bass
    Poziom 20  

Ja bym stawial na PA. Prawdopodobnie puscily luty i jak stukniesz to styka. Najlepiej byloby wygrzac hot air'em, a jesli to niepomoze to wymienic PA.
    Pozdrawiam

• #3 11 Sty 2005 11:39
    Lukass_PL
    Poziom 9  

dj-bass napisał:
    Ja bym stawial na PA. Prawdopodobnie puscily luty i jak stukniesz to styka. Najlepiej byloby wygrzac hot air'em, a jesli to niepomoze to wymienic PA.
    Pozdrawiam

Dziękuję za szybką odpowiedz i przepraszam za głupie pytanie ale co to jest to PA? ewentualnie gdzie to mozna kupic i czy jest duzy problem z wymianą

• #4 11 Sty 2005 12:06
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda

jak pytasz o takie rzeczy to zapewne sam sobie tego nie wymienisz, potrzebna lutownica na cieple powietrze a PA - wzmacniacz mocy kupisz prawie w kazdej hurtowni gsm lub na allegro......

• #5 11 Sty 2005 12:32
    dyziek@
    VIP Zasłużony dla elektroda

na poczatku zacznij od wgrznia mljoneru i PA, w 90% przypadkow pomaga

• #6 11 Sty 2005 12:37
    68750
    Usunięty  
  • #7 11 Sty 2005 14:35
    Lukass_PL
    Poziom 9  

Do kolegi Invert:
    rozebranie tego telefonu wbrew pozorom(jesli jakies wogóle są) jest bardzo proste,zdejmujesz baterie rozkręcasz 4 srubki z pod spodu i powoli od strony wejscia na ładowarke odchylasz przedni panel uwazając aby nie wyłamac górnych zatrzasków, po rozebraniu telefonu muisz jeszcze odkręcic antene zewnetrzną i zabrac sie za wyswietlacz, wyswietlacz wraz z ramką jest zamocowany na zatrzaskach które łatwo połamac jesli nieumiejetnie bedziesz zdejmowałl wyswietlacz, skoro chcesz go tylko przeczyscic to ta wskazówka jest zbędna

Pozdrawiam Łukasz

• #8 11 Sty 2005 17:46
    68750
    Usunięty  
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME