Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion PU2472B bez LCD - podłączenie na stale czy zadziała bez samochodu

Sebastian S 21 Maj 2012 16:57 1628 3
  • #1 21 Maj 2012 16:57
    Sebastian S
    Poziom 17  

Witam. Mam jedno pytanie. Radio jak w temacie w samochodzie prócz podświetlenia guzików przy włączonych światłach nie ma żadnych oznak życia. Absolutnie nic. Zasilanie ok. Czy to radio, zakładając że je naprawię na stole, gdy już będzie sprawne pokaże jakieś oznaki życia (szum w głośnikach, ruszy płytę, wysunie pytę czy coś podobnego)? Czy może bez "samochodu" nic nie zadziała nawet gdy będzie sprawne?

0 3
  • #2 21 Maj 2012 20:47
    Sebastian S
    Poziom 17  

Jak uruchomić radio na stole to wiem. Interesuje mnie ten konkretny model bo nie posiada on własnego wyświetlacza tylko ten wbudowany w deskę w aucie. I zastanawiam się czy sprawne radio bez podłączenia do wyświetlacza da jakieś znaki życia gdy dostanie tylko zasilanie.

0
  • Pomocny post
    #3 22 Maj 2012 00:03
    ikar55
    Spec od car audio

Jedyne co wykona, to przyjmie płytę CD, zakręci nią, zatrzyma i po naciśnięciu przycisku,wysunie.

0
  • #4 22 Maj 2012 15:09
    Sebastian S
    Poziom 17  

Czyli jednak coś zrobi. Dziękuję bardzo za odpowiedź. O to mi chodziło.

Radyjko naprawione - uszkodzona taśma łącząca panel z płytą główną. Ktoś chyba nieumiejętnie wyciągał kiedyś radio z samochodu i wyszarpał panel. Radio faktycznie wciąga i oddaje płytę na stole. Ale nią nie kręci. A samochodzie działa wszystko super. Dzięki.

0
  Szukaj w 5mln produktów