logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

opel corsa c 1.2 twinport 2005 r wymiana sprzęgła

knedel@ 21 Maj 2012 18:42 6873 5
REKLAMA
  • #1 10920415
    knedel@
    Poziom 11  
    Witam, posiadam opla corse jak w temacie. Problem w tym że mam kłopot ze sprzęgłem. Robiłem już różne testy wyczytane w necie i wszytsko wskazuje na to że jest jednak do wymiany. Ale zanim je kupie chciałbym się upewnić na 100 %.
    Na zimnym silniku jest ok ale po rozgrzaniu chyba się slizga. Samochód ma bardzo słabe przyspiesznie w stosunku do obrotów. Pytanie moje jednak dotyczy jakiegoś dekielka przykręconego śrubami u samego dołu obudowy sprzęgła lub skrzyni. Do czego on słuzy ??? Czy jak go odkręce to nic się nie stanie i czy będe w stanie przez to okienko zobaczyć stan sprzęgła ??? Szukałem już podobnego tematu ale żaden nie dotyczył opla corsy c. Z góry dziękuje za pomoc.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 10920486
    knedel@
    Poziom 11  
    wiem, ale jestem kompletnym laikiem i nie potrafie tego dokładnie opisac, ale mysle że jak ktos miał z tym do czynienia może będzie wiedział o co mi chodzi.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 10920612
    knedel@
    Poziom 11  
    podobno w niektórych samochodach są takie okienka rewizyjne do sprawdzenia stanu tarcz. I właśnie mi o to chodzi czy w tym modelu jest coś takiego, bo mam własnie taki dekielek ale boje sie odkręcić.
REKLAMA