Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

XPERIA X8 nieoficjalna aktualizacja androida do 2.3.7 i brak wifi

22 Maj 2012 10:51 3619 4
  • Poziom 9  
    Witam, nie byłem pewien do którego działu to zakwalifikować, jeśli jest zły to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

Postanowiłem pobawić się w aktualizacje tego telefonu.
    Robiłem według instrukcji znalezionej na YT: [url=]http://www.youtube.com/watch?v=VONr7v4o1Bs&noredirect=1[/url]

Z tym że wgrywałem wersję GingerDX v025, która była zamieszczona w opisie tego filmiku. Zrobiłem krok po kroku tak jak na filmiku. Telefon ładnie spełniał polecenia aż do momentu uruchomienia wifi po aktualizacji. Wybrałem swoją sieć wpisałem na pewno poprawnie hasło i łączy się, po chwili trwa skanowanie i od nowa szuka sieci. Dodam że gdy próbuję łączyć telefon z wifi to w kompie mi net znika (przez kabel już) i po chwili wraca, ale telefon się nie łączy.

Próbowałem też z innym routerem ale też nie da się połączyć z wifi. W tej aktualizacji podobno WiFi powinno działać.

Na wersji Androida 2.1 wszystko normalnie działa z WiFi.

Byłbym wdzięczny za pomoc.
  • Poziom 37  
    Skoro nieoficjalna to moze miec bugi i jednym z nich jest problem z wifi.
  • Poziom 9  
    Też tak myślałem, ale na pewnym forum czytałem, że działa. Poza tym dzisbyłem w galerii handlowej i tam się połączyłem to sieci. czyli jednak działa. Tylko czemu nie mogę się do domowej sieci połączyć... na wersji 2,1 normalnie się z moją siecią łączyłem
  • Poziom 37  
    Jaki router, jakie ustawiena zapezbieczen? Filtracja mac?
  • Poziom 9  
    Router D-Link-624 + zabezpieczenie WEP a filtracja mac. nie mam pojęcia

Dodano po 18 [minuty]:

Zresetowałem poraz kolejny router i teraz śmiga elegancko. Wifi od razu załapało.