Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop+Wifi+Android+wzmacniacz glosnikowy=Bezprzewodowa muzyka?

22 Maj 2012 12:33 1465 3
  • Poziom 9  
    Witam
    Wrocilem do domu podlaczylem moje htc wildfire do glosnikow puscilem laptopa i zaczalem rozkoszowac sie muzyka, w pewnym momencie stala sie zbyt glosna wiec odruchowo w laptopie FN+strzalka w lewo a tu nic i w tym momencie wpadl mi do glowy pomysl odpale jakis zdalny serwer na androidzie i przycisze a zaraz potem przyszla mysl czemu by tak bezposrednio z laptopa nie przeslac dzwieku do telefonu a pozniej na glosniki?Zaczalem szukac narazie bez skutku... pierwszy pomysl jaki mi wpadl do glowy do shoutcast po postawieniu serwera bez problemu polacze sie winampem na androidzie i spokojnie bede mogl odtwarzac swoje pliki mp3 ale czy jest mozliwosc puszczenia "calego" glosu z laptopa? tak jak by glosniki byly bezposrednio podpiete?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    A nie lepiej pobrać aplikację do sterowania komputerem poprzez Androida tzw. zdalny pulpit ? i używać telefonu jako pilota ?
  • Poziom 43  
    Lub udostępnić zasoby z mp3 przez otoczenie sieciowe i uruchomić klienta smb na telefonie przez co mamy bezpośredni dostęp do plików poprzez protokół transportowy.
  • Poziom 9  
    Chodzi mi o to zeby grajac sobie w wowa czy cokolwiek innego miec dzwiek na glosnikach bez zadnego kabla tylko za posrednictwem wifi komputer nadajnik android odbiornik