Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy mog± mi skuc płytki ?

Ksi±że Radziwił 22 May 2012 14:58 4018 6
    Ksi±że Radziwił
    Level 21  
    Sprawa tyczy się robotników który naprawiaj± dach balkonów. Otóż wszystkim w bloku sypie się tynk na głowę bo balkony s± Ľle otynkowane, czy robotnicy mog± sobie ot tak skuć płytki na moim balkonie na podłodze oczywi¶cie nie płac±c za szkody ?

Druga sprawa jest nieco ¶mieszna , chodzi o takiego kolesia co się m±draluje że w fiacie panda seryjnie nie ma miejsca na radio , nie chce mi się wieżyc więc pytam was czy w jakimkolwiek samochodzie brakuje szuflady na radio ?
    liszkar
    Level 20  
    Może nie tyle co nie ma miejsca, ale nie montuj± seryjnie. Nawet gniazda zapalniczki nie ma ;) hehe
    homman
    Level 26  
    Da się zamontować jeĽdziłem firmow± pand± i radio miała.

Natomiast najstarsze pandy zapalniczki nie miały. Potem dodano po stronie bezpieczników. Ale każdy i tak przerabiał i montował na ¶rodku. Czemu nie daj± nie wiem.

Co do balkonów. To raczej dachem balkonu niżej jest twój balkon prawda ?
    I podpisujesz jak±¶ zgodę. Wiec jak podpiszesz to tylko w twojej kwestii czy dogadasz się z robotnikami i nie porozwalaj± płytek.

----
    Poprawka tak w seryjnym golasie nie masz radia :) Mało jest takich aut ale jeszcze bywaj±. Szczerze to chyba w żadnym fiacie nie ma. I licz± sobie nawet 400pln za 2 gło¶niki do punto.
    Tommy82
    Level 41  
    W starej nowej pandzie tej z pocz±tku XIX wieku jest albo radio zabudowane albo miejsce na radio.
    Może zobaczył pandę z fabrycznym radiem i go przerosło.
    homman
    Level 26  
    Nie prawda.

Fiat do golasa domaga się nawet 1 ty¶ za radio + instalację + gło¶niki.

Zobacz sobie na stronę fiata. Nawet do punto itd chc± :) I pewnie o to człowiekowi chodziło.

I potem się okazuje że z 20 ty¶ za pandę robi się 40 ty¶ a za to astrę człowiek kupi.

http://www.fiat.pl/samochody-osobowe/nowa-panda/konfiguruj
    Gniazdo z zasilaniem 12v w standardzie za to zapalniczka 200pln
    Czujnik tmp 200pln
    Koło zapasowe 300pln
    Regulacja wysoko¶ci pasów!!!! 300pln

Przystosowanie do montażu radia (okablowanie + antena + 6 gło¶niki) 500pln
    Radioodtwarzacz CD+MP3 1500pln

A je¶li chcemy radio z kierownicy to ok 3ty¶ cało¶ć

I to jest wła¶nie fiat :)

Proponuję porównać z Fiest±, Cors±, Hyundaiem i10 i20. I zobaczycie jaki fiat jest drogi. I dlaczego po roku kosztuje 50%. Bo inni daj± to w standardzie.

Z ciekawo¶ci dieselek i20 1.4 CRDi (77KM) . Niemal full tzn manualna klima. Alu felgi wentylowane tarcze
    Podł±czenie ipoda. Po prostu niemal wszystko. Dopłata za kolor. Bez skóry itd. Wyszło mi 64.720 zł wraz z ubezpieczeniem przegl±dem na rok w promocji za 500pln. I kredytem 50/50.

Panda ledwie zmie¶ciła się w 60 ty¶. Z silnikiem znacznie bardziej pal±cym, jako¶ć pomijam. Oczywi¶cie bez ubezpieczenia i kredytu. POPRAWKA cena jest przy zostawieniu swojego auta w rozliczeniu. Teraz doczytałem. Więc cena wynosi 61ty¶.

I nie jestem powi±zany z hyundayem zrobiłem to z ciekawo¶ci. Jakbym kupował takie małe autko pewnie to by był wła¶nie hyundai lub kia. Albo volvo c30 ale mnie nie stać :)

Tak że sory że zaj±łem miejsce ale taka polityka fiata.
    Ksi±że Radziwił
    Level 21  
    Balkon skończony a płytki nie ruszone ;) przy okazji pomalowałem sobie balkon , no i mam teraz ładny biały dach który nie leci na głowę.
    biomedyczny
    Level 26  
    No to teraz jeszcze tylko wyrzekaj się NOWEGO fiata i żyć nie umierać.

Nie żebym był przeciwnikiem marki bo sam mam zamiar stilo kupić.
    Ale po prostu 500pln za półkę i gło¶niczki... I liczenie za wszystko a po roku połowa warto¶ci.

No a potem tylko do emerytury. Do 67 trzeba jako¶ wytrwać :P