Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny)

byczek13 22 May 2012 19:08 2173 7
    byczek13
    Level 12  
    Witam. Chcę sprzedać HP Kayak XU800 PIII 733. Również uprzejmie proszę osoby obeznane o wycenę.

HP Kayak XU800 PIII 733 / D8010N
    Processor 2x Intel Pentium® III 733 MHz
    Processor/Bus speed 733 MHz / 133 MHz
    Chipset Intel 840 chipset
    Level 1 cache 32 KB non-blocking
    Level 2 cache 256 KB (Full-Speed)
    Hard disk drive 2x Fujitsu (MAP3367NP) 36.7 GB SCSI Ultra320 10k
    lub/oraz 2x 160 GB Samsung SP1654N

Hard disk controller Ultra 160 SCSI 2x złącze na płycie + dodatkowo kontroler na kolejne dyski
    Standard memory
    RIMM0 256 MB RDRAM
    RIMM1 256 MB RDRAM
    RIMM2 64 MB RDRAM
    RIMM3 64 MB RDRAM w sumie 640 MB
    Memory Max 2 GB now, 4 GB when 1 GB SDRAM memory modules become available
    Memory slots 4 Max
    Sound Integrated, PCI, digital, high-fidelity, full-duplex stereo audio
    LAN HP 10/100BT PCI Ethernet Adapter+ druga karta sieciowa
    LAN remote power Yes
    Operating system Windows NT v. 4.0
    Supported O.S. HP certified operating systems : SunSoft Solaris 2.7, Novell Client for Windows NT 4.0 (compatible with Novell NetWare 3.x, 4.x, and 5 Server), Red Hat Linux 6.0
    Shelves 7
    Package Mini Tower
    Accessory Slots 5 PCI slots maximum
    I/O Ports 2 serial; 1 parallel, keyboard, mouse, audio; 2 USB stacked connectors; high-density Ultra3 (Ultra 160) SCSI
    Advanced PC Security Yes
    PC Management HP DiagTools; HP MaxiLife; HP Ultra Flow cooling technology; HP TopTools products; HP PC Image Engineer
    Pre-installed software HP TopTools device management software; HP DiagTools II hardware diagnostic software; HP Energy Saver for Windows NT; Microsoft® Internet Explorer; Netscape Communicator
    Power Consumption 300 W continuous
    Warranty Three-year international limited warranty, including onsite service
    Note

Wszystko 100% sprawne (jakiś czas temu testowane), mogę jeszcze raz dla zainteresowanych zrobić testy i je wrzucić.

Mieszkam niedaleko Kościerzyny (Mały Klincz), Pomorskie. Pod Gdynie lub Gdańsk przywiozę w cenie, a dalej max. około 100 km od miejsca mojego zamieszkania, ale trzeba będzie cofnąć za gaz.

Tutaj można wpisać jako lokalizację końcową miejsce zamieszkania i sprawdzić jak daleko ode mnie się mieszka.

(zapożyczone z dokumentacji HP, zdjęcia oryginalne)
    [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny) [Sprzedam] HP KAYAK XU 880 (kompletny)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    kitor
    Level 34  
    Quote:
    serwer
    To stacja robocza (workstation), mała różnica ;)

Ramu 256MB RIMM więc mało niestety, dyski jakie są?
    Skąd jesteś?

Generalnie sprzęt fajny, używałem parę lat jako pecet, później serwer ten sam model ;)
    byczek13
    Level 12  
    Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Służył on wcześniej jako serwer i tak felernie skojarzyłem. :)

Ram-u w sumie jest 640 MB, jak pisze wyżej wszystkie sloty obsadzone. Ogólnie dobrze by było te dwie kości 64 MB wymienić na 2x 256 MB co w sumie dało by ten 1 GB.

Dysk 2x Fujitsu (MAP3367NP) 36.7 GB SCSI Ultra320 10k
    TUTAJ można zerknąć na dane techniczne.

lub 2x 160 GB Samsung SP1654N

Mieszkam niedaleko Kościerzyny (Mały Klincz), Pomorskie. Pod Gdynie lub Gdańsk przywiozę w cenie, a dalej max. około 100 km od miejsca mojego zamieszkania, ale trzeba będzie cofnąć za gaz.

Tutaj można wpisać jako lokalizację końcową miejsce zamieszkania i sprawdzić jak daleko ode mnie się mieszka.

Ps. kitor ile według twojej opinii mogę za niego dostać ?
    kitor
    Level 34  
    Quote:
    Ram-u w sumie jest 640 MB

Mój błąd, zapomniałem że tak pary leciały (na zdjęciu widać jedna parę, a nie po kości z dwóch różnych)
    Wartość, pojęcia nie mam. Ja swojego, z 4 lata temu, z jednym CPU (800), 512MB ramu i 2x9GB kupiłem za kilkadzisiąt złotych. Natomiast korci mnie zakup (a obudowa po moim stoi metr ode mnie)... tylko priorytety są inne :( naprawdę świetny sprzęt, jeśli chodzi o tamte czasy.
    zen3x
    Level 33  
    W tym komputerze procesory są socket czy slot? Jaka kwotę życzysz sobie za nie go?
    byczek13
    Level 12  
    Na 4 zdjęciu widać dwa procesory ponadto, że są na sloty. Właśnie nie wiem ile sobie za niego życzyć, potrzebuję pomocy w wycenie. :)

zen3x zaproponuj coś, może mnie skusisz.
    mati0840
    Level 10  
    Pomyśl nad tą ceną. Ja niestety chyba odpadam: Długość trasy: 544.9km
    Szacowany czas przejazdu: 8h 44 min ;D
    byczek13
    Level 12  
    50 zł cena minimalna kto da więcej do piątku wygrywa ten komputer. Wysyłkę uzgadniam indywidualnie. Jak komuś nie pasuje odbiór osobisty zawsze zostaje http://sendit.pl/oferta