Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JGC PVR - 5000 nie zamyka nagranych płyt?

22 Maj 2012 20:54 867 2
  • Poziom 17  
    Postanowiłem przegrać stare VHS'y na płyty DVD i w tym właśnie celu pożyczyłem od brata nagrywarkę JGC PVR - 5000. Niestety po nagraniu płyty odtwarzane są tylko w nagrywarce. Na innych odtwarzaczach DVD wyskakuje komunikat, że płyta nie może zostać odtworzona, a w komputerze płyta widnieje jako pusta. Stąd moje pytanie, czy może być tak, że nagrywarka nie kończy sesji? Jeżeli tak, to może ktoś miał styczność z tym sprzętem i potrafi mi powiedzieć czy jest opcja tym zarządzająca, bo nie mogę znaleźć nic takiego w menu. A może ktoś ma jakieś inne rozwiązanie tego problemu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Pomocny post
    Moderator
    Żadna nagrywarka nie finalizuje płyty automatycznie. Trzeba włączyć funkcję finalizacji. Sprawdź w instrukcji obsługi.
  • Poziom 17  
    Problem rozwiązany, okazało się, że płytę zamknąć mogę dopiero jak wyjdę z menu nagrywania, zacznę odtwarzać płytę i podczas odtwarzania przejdę do edycji rozdziałów, tytułów itp. A, no i dodam jeszcze, że zamknąć daje się tylko płyty DVD+R. Przy DVD-R wyskakuje całkiem inne menu.

Pablo1964 - dzięki za potwierdzenie moich podejrzeń.