Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka hp descjet k209a i word 2007

23 Maj 2012 01:10 1095 6
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mój problem polega na tym, że po zainstalowaniu tej drukarki nie mam możliwości w ogóle włączyć Word'a. Owszem wyświetla się okno i od razu zamyka. Po odinstalowaniu drukarki problemu nie ma.
    Próbowałem najpierw zainstalować drukarkę a później Worda, ale nie pomogło.
    Jaka może być przyczyna, proszę o jakiekolwiek rady.

Pozdrawiam.
  • Poziom 42  
    Jaki masz system?
    Dograłeś wszystkie poprawki do systemu jak i do Office?
  • Poziom 42  
    Zainstaluj wszystkie SP i poprawki do systemu jak i pakietu office.
    Po to je producent wypuszcza aby usunąć błędy itp.
  • Poziom 8  
    Zainstalowałem wszystkie SP pod Viste i Word'a.. nadal nie działa. ;(
    Coś jeszcze można zrobić?
  • Poziom 42  
    A sterowniki też najnowsze czy te co były na CD?
  • Poziom 29  
    Zobacz, ile i jakie drukarki masz zainstalowane. Jeśli masz chociaż "drukarkę XPS" czy jakąś inną, to po zainstalowaniu drukarki zmień domyślną drukarkę na inną niż ta zainstalowana. Zobacz, czy możesz uruchomić Offica. Zobacz również, czy inne programy z pakietu działają.

Przejrzyj ustawienia drukarki i zobacz, czy nie ma tam czegoś podejrzanego. Spróbuj pobrać sterowniki ze strony HP, ale spróbuj pobrać, same sterowniki bez programów wspomagających. Jeśli się nie da, spróbuj dostosować instalację by zainstalowały się same sterowniki.

Czy masz zaktualizowany windows? Czy system potrafi sam znaleźć prawidłowe sterowniki, nie te, które ściągnąłeś, ale sterowniki z Windows Update na przykład? Jeśli tak, to spróbuj przy nich zostać, jeśli się da. Opcje drukarki powinny być te same co ze sterowników od HP.