Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technisat digit cd brak sygnału, brak możliwości aktualizacj, TnK

23 Maj 2012 10:00 3315 2
  • Poziom 2  
    Witam,

jest problem z nowym dekoderem Technisat, dopiero wyjętym z pudełka, otóż posiadam TnK, wszystko ustawione prawidłowo, antena, konwerter, nowy kabel, na drugim dekoderze Ferguson FX wszystko chodzi wyśmienicie, natomiast po podłączeniu dekodera Technisat, wogóle nie ma sygnału.

Czytałem o instrukcjach z trzymaniem wciśniętego przycisku power, wylaczaniu z gniazdka i wlaczaniu w momencie swiecenia zielonej lampki, ale u mnie wogóle nie pokazuje sie taka sekwencja swiecenia, ciagle miga czerwona dioda.Drugi sposób z recznym wpisaniem danych transpondera do aktualizacji tez odpada, ponieważ nie mam takiej opcji, po wejdciu do ustawien aktualizacji, moge tylko wybrać opcję włącz/wyłącz oraz o której godzinie ma ściągać, z tym że właśnie nie ma co ściągać bo nie ma sygnału.

Z góry dziękuję za pomoc, da się coś z tym zrobić czy wogóle oddać go spowrotem do sklepu? pozdrawiam
  • Poziom 35  
    Witam, skoro "nówka" to odesłać.
  • Poziom 2  
    Nówka zupełnie, wczoraj kupiony i wczoraj wieczorem dopiero go podłączyłem, od początku nie działa i nic z wyżej wymienionych nie da się zrobić.
    Nie ma sensu sie siłować z tym chyba, oddam go i tyle.
    Przy okazji, do 200zł mozna jakis dobry dekoder TV sat kupić? Co polecacie?