Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lifeview LV6TVHD7 mobilny TV DVB-T 7"

23 Maj 2012 10:38 4812 18
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich,

Chciałem wam zaprezentować mój nowy nabytek, Lifeview mobilny TV LV6TVHD7DVB-T 7"+ uchwyt samochodowy,

-Dekoder DVB-T: MPEG-1; MPEG-2; MPEG-4 H.264

-Nagrywanie programów DVB-T na nośniku USB ( pendrive, dysk twardy )
    Funkcja PVR - możliwość nagrywania programów na dysk zewnętrzny

-Odtwarzanie plików wideo, audio oraz zdjęć z USB
     MP3, WMA, ACC,
     VOB, AVI, MP4, MPG, MPEG, TS, TP, TRP, M2TS, MKV, MOV, DAT, DivX,
     JPG, BMP, PNG

-Port HDMI 1.3 umożliwiający wyświetlanie 1080i (Rozdzielczość ta wynosi 1920 × 1080, a sygnał nadawany jest w proporcji 16:9)

-EPG, teletekst oraz napisy (przewodnik telewizyjny nadawany w formie tekstu, dostępny dla odbiorców sygnału telewizji cyfrowej)

Urządzenie posiada również złącze słuchawkowe (minijack), z kolei wyjście AV (minijack) daje możliwość podłączenia urządzenia do telewizora, odtwarzacza DVD czy innego urządzenia wideo, w zestawie przejściówka z minijack -> composite (audio,video)

Interfejs w języku polski, prosty, bardzo intuicyjny (jak ktoś miał możliwość korzystania ze stacjonarnego LV6TBOXHD to menu jest to samo, :))

Lifeview LV6TVHD7 mobilny TV DVB-T 7"
  • Poziom 23  
    A czy możesz mi przybliżyć do czego służy port HDMI .Czy można podać sygnał na ten port ?.
  • Poziom 30  
    HDMI to jedynie wyjście sygnału. Służy do podłączenia tego mobilnego telewizorka do TV i użytkowania go po prostu jako tuner / odtwarzacz filmów.
  • Poziom 2  
    @GUTEK@ napisał:
    HDMI to jedynie wyjście sygnału. Służy do podłączenia tego mobilnego telewizorka do TV i użytkowania go po prostu jako tuner / odtwarzacz filmów.

Witam serdecznie.
    Mam pytanie gdzie zlokalizowane jest to wyjście HDMI? ponieważ mam taki sam odbiornik i nie znalazłem takowego - może mam starszy model choć oznaczenie to lv6tvhd7.
    Wie ktoś z posiadających ten sprzęt czy po naładowaniu akumulatora dioda zmieni kolor z czerwonego na np. zielony?

Pozdrawiam Michi
  • Poziom 10  
    michi1 napisał:
    Mam pytanie gdzie zlokalizowane jest to wyjście HDMI?

Niestety o nowym symbolu katalogowym LV6TVHD7 nie posiadają HDMI (stary symbol LV6T7VHD), podejrzewam że nie chodziło stabilnie. Szukam więcej info na ten temat.

Dioda nie zmieni koloru po naładowaniu akumulatora, przynajmniej w moim LV6TVHD7.

Sygnał można podłączyć poprzez port USB, np pendrive, dysk przenośny.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    gnomek89 napisał:
    Dioda nie zmieni koloru po naładowaniu akumulatora, przynajmniej w moim LV6TVHD7.

Z obserwacji wynika ,że dioda nie zmienia koloru tylko po prostu gaśnie po całkowitym naładowaniu akumulatora, z tym że udało mi się ten stan uzyskać jedynie na wyłączonym odbiorniku. A tak po za tym to sprzęcik spisuje się całkiem dobrze i mile zaskoczył mnie odbiór cyfrowej TV naziemnej z króciutkiej antenki która była w zestawie :D
  • Poziom 22  
    Czy ten soft pasuje do obu wersji - to jest VHD7 i 7VHD?
  • Poziom 22  
    Czy wam też cichutko piszczy inwerter w tym telewizorku?

U mnie intensywność zmienia się zależnie od ustawionej rozdzielczości.
    W zasadzie cicho jest tylko na 576p i 1080p.
    Reszta rozdzielczości cichutko piszczy z bliska.
  • Poziom 10  
    Witam, tak soft pasuje do obydwu wersji,

W moim nic nie piszczy, mam jednak przykrą wiadomość, a mianowicie kontaktowałem się z działem serwisu i dźwięk przetwornicy, nie jest podstawą do reklamacji.
  • Poziom 22  
    A to osobny temat czy nadaje sie czy nie do reklamacji. Nie im o tym decydować :)
  • Poziom 22  
    Jak regulujecie jasność i kontrast. Puki co taka regulacja dostępna jest tylko po przejściu w tryb AV przyciskiem mode. Ponadto nie pamięta ustawień po wyłaczeniu. Jak to jest u was?
  • Poziom 22  
    Hej,
    Właśnie otrzymałem od wsparcia producenta we Włoszech sofcik, który ma podobno wskaźnik poziomu sygnału i parę innych poprawek. Jeszcze nie testowałem.

----------------
    Chyba tzw. dupa zbita. Soft przedstawił się jako 1.2 i nic nowego w nim nie widzę. Trza znowu pisać do włocha... Poprawiam nazwę pliku w takim razie.
    Załączniki:
  • Poziom 22  
    Jest nowy soft!!!
    Trzeba przyznać że wsparcie to mają dobre. W tydzień naskrobali na moje zapytanie wersję 1.3 która ma dodatkowo wskaźnik poziomu sygnału. Domyślnie też wyłączone są napisy.
    Załączniki:
  • Poziom 11  
    Czy ktoś wgrał ten nowy soft 1.3 ? co w nim nowego ?
    czy jest regulacja jasności, kontrastu i wskaźnik sygnału,

u mnie niestety inverter też piszczy !!!
    brak wyjścia HDMI (choć na pudełku jest i w wersji 1.3)
    brak funkcji przechodzenia w standby - trzeba wyłączać ręcznie wyłącznikiem,

zajrzałem do akumulatora jest tam dwa ogniwa po 1300mAh

moja wersja :
    Model:NtvT
    SW wersja:HD PTV_1.1
    HW wersja: 1.0
  • Poziom 22  
    Sprzedam komplecik za 250 z przesyłka . JesZcze rok gwarancji. Info na priv.
  • Poziom 1  
    Hello guys, can you tell me about version 1.3 ?
    I have LV6TVHD7, with sw version 1.1, hw version 1.0

Thank you.