Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podpiąć wtyczkę RJ-45 pod router NETGEAR WGR614v9

23 Maj 2012 21:11 3198 6
  • Poziom 16  
    Witam serdecznie. Mam problem mianowicie, mam router NETGEAR WGR614v9. Nie mogę go podłączyć pod Internet ponieważ Gniazdo które mam w urządzeniu opiera się na wtyczce rj11 potocznie mówiąc wtyczka telefoniczna. Mój przewód jest to skrętka rj45. Czy istnieje możliwość tknąć w niego życie , jakąś "przejściówką" ?lub innym rozwiązaniem?

Jak podpiąć wtyczkę RJ-45 pod router NETGEAR WGR614v9
  • Poziom 16  
    mój szwagier ma właśnie internet podłączony podobnym modemem ale on miał z zestawu Internet+telefon+tv.. i wszystko ładnie grało.
  • Poziom 16  
    o Multimedia i wszystko pięknie grało dostawca właśnie dał podobne urządzenie , ale z tym którym mam problem jest mój prywatny.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Olsenq napisał:
    dał podobne urządzenie

Podobne czy takie samo?
    Olsenq napisał:
    o Multimedia

Z tego co wiem Multimedia dostarcza internet różnymi sposobami (linia telefoniczna czy kablówka) to dwie różne technologie, wiec musisz się sprecyzować jak masz dostarczony ten internet do mieszkania i jak z niego obecnie korzystać.
  • Poziom 16  
    Zgadza się szwagier ma puszczony linią telefoniczną . także dlatego ma taki router..

Dodano po 1 [minuty]:

mój dostawca internetu puszcza światłowodem. Trudno nie wykorzystam Routera.