Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Diablo 3 najszybciej sprzedającą się grą w historii

lukasker 23 May 2012 21:28 6389 14
  • Diablo 3 najszybciej sprzedającą się grą w historiiJakiś czas temu pisaliśmy o Call of Duty, które stało się najszybciej sprzedającą się grą w historii, bijąc na głowę nawet rekord Avatara. Jednak wiadomo było, że nowa odsłona kultowego Diablo z numerem III, firmy Blizzard pobije ten rekord. Tak też się stało, w ciągu pierwszych 24 godzin, sprzedano 3,5 miliona sztuk, oraz 1,2 miliona poprzez usługę WoW Annual Pass. Blizzard nie był przygotowany na przyjecie 4.7 miliona graczy, w związku z czym wystąpiły spore problemy z serwerami. W ciągu pierwszego weekendu w grę grało już ponad 6 milionów graczy. Czy Diablo 3 zostanie dobrze przyjęta i zostanie największym hitem tego roku? Więcej w źródle.

Źródło

Cool? Ranking DIY
    About Author
    lukasker
    Translator, editor
    Has specialization in: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker wrote 2900 posts with rating 165, helped 0 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.
    Gall Anonim
    Level 11  
    Gra jest dobra, ale nie tak dobra jak obiecywał Blizzard. Niezdecydowanym radzę wstrzymać się z zakupem do momentu poprawienia błędów psujących zabawę :)
    zygfryd.W
    Level 20  
    Osobiście ni lubię tej gry, nie wiem czemu mnie drażni no ale o gustach się nie dyskutuje:P chociaż nie jestem taki jak kolega z pierwszego postu bo od czasu do czasu jeśli oczywiście ten czas jest lubię sobie w jakąś zagrać, a pomimo to nie uważam żebym na takową chorobę zapadł. rozrywka jak każda inna, w umiaże każdemu człowiekowi potrzebna tak samo jak woda.

A to że rekordy będzie bić to było wiadomo:P
    kisielos12
    Level 26  
    Dużo kasy zarobili, Diablo 3 jest dobre, ale nie tak dobre jak Diablo 2. W ogóle te gry mają klimat. Poza tym schodząc z tematu blizzard stworzył potężne zabezpieczenia jeśli chodzi o pirackie kopie, pliki trzymane na serwerze gry, level, postać, ekwipunek i wiele innych jest trzymanych na serwerach. Jestem pod wrażeniem takiego rozwiązania, no ale co z osobami które chcą pograć offline. Nie da rady.
    skaktus
    Level 37  
    daavid117 wrote:
    MAS3Ł wrote:
    Nie jestem chory na chorobę ⅩⅩⅠ wieku.
    To granie w gry jest chorobą 21 wieku? Planszówki w latach 50-tych i 60-tych też były chorobą? Konsole w latach 80-tych i 90-tych też były chorobą? Po co więc w ogóle komentujesz artykuł o grze, skoro
    MAS3Ł wrote:
    drażnią mnie takie gierki po prostu.
    ? Nie widzę sensu, poza chęcią bycia "hipsterskim".

Z Diablo III jeszcze styczności nie miałem, ale opinie są całkiem niezłe. Może kiedyś zakupię.

Uuuu, hu hu hu....

Może kogoś po prostu nie interesują gry ? Ja również nie gram w takie cuda i nie rozumiem tej famy diablo i innych tego typu tytułów. A śipsterami gardzę więc...

Planszówki w latach 50 czy innych były całkowicie inną rozrywką i nie ma tutaj co ich porównywać do gier aktualnych.
    MAS3Ł
    Level 13  
    Żal mi ludzi, którzy przez pół roku siedzą przed monitorem przed jakąś tam grą, nic nie jedzą mało piją, chudną w oczach, załatwiają się pod siebie, zero kontaktu z nimi i co? To nie jest choroba?
    Nie mówię o ludziach, którzy sobie trochę pogiercują i odpuszczają, chodzi mi o zabranych psychicznie i fizycznie, którzy wyprzedają majątek rodzinny do lombardów, żeby kupić grę.

Nie rozumiem dlaczego na mnie od razu siadłeś daavid117, że uważam, że to jest dla mnie chore jak zachowują się niektórzy fanatycy?
    To jest tylko moja własna obserwacja z jaką się dość często spotykam.

Pozdrawiam
    fgfg
    Level 14  
    Toż to durna gra jest!
    Ale fakt - zarobić na niej można - takie czasy.
    Ludziom się później myli co jest jeszcze grą a co już rzeczywistością.

Im durniejsza gra tym lepiej się sprzedaje.
    Keadwen
    Level 12  
    Diablo 3 jest to typowy Hach&Slash, więc no dla kogoś może to być durna gierka, ale no założenie tego typu gier to po prostu, jednym słowem młucka, w dodatku totalna.
    Nie miałem okazji pograć w Diablo 3 na becie niestety, z zakupem też się spóźniłem o jeden dzień, jednakże jeżeli chodzi o samą technikę czy tematykę gry to jest identycznie to samo co dwójka, ale po co zmieniać coś doskonałego.
    Blizzard zawsze robi dobre gry, coś o tym wiem - ponad 2 lata na officialu Wowa przesiedziałem ;D + Diablo2 kij wie ile, ale dużo.
    Zabezpieczenia są dobre, lecz z czasem uda się to pewnie ogarnąć. Porównać to można własnie z WoWem, gdzie prywaty (serwery prywatne, często bezpłatne) nigdy nie dorównają klimatem czy poziomem dopracowania całości do poziomu officialnego serwera. Skidrow cracka ponoć zapowiedział, ale no nie wiem jak wygląda progress w jego działaniach.
    Choroba, chorobą, wydaje mi się to lekko przesadzone - grać chcą niech grają, zabronić im nie można.
    Qujav
    Level 22  
    Teraz chyba jest moda na hejtowanie D3, a założe się, że 90% tych hejterów namiętnie gra. Mi osobiście D3 się podoba, no po za cukierkową grafiką, ale jest już odpowiednia modyfikacja "naprawiająca" to.
    Szyszkownik Kilkujadek
    Level 37  
    skaktus wrote:

...Ja również nie gram w takie cuda i nie rozumię tej famy diablo i innych tego typu tytułów....

Równie dobrze, może ktoś powiedzieć o elektronikach, że nie rozumie jak można siedzieć nad tymi płytkami i kabelkami. Więcej samokrytyki. Inne zainteresowania nie znaczą, że gorsze.
    We wszystkim ważny jest umiar i tyle.
    zygfryd.W
    Level 20  
    O trafiłeś w sedno kolego, jak bym słyszał moją dziewczynę, no ileż jeszcze będziesz smrodził tą kalafonią! a to ledwo 2 w nocy :P
    Do wszystkiego trzeba znać umiar, ja po grać lubię ale godzinę czy 2 maksymalnie, na dłuższą zabawę po prostu nie mam czasu...
    mesho
    Level 14  
    Dużo krzyku jest o tym Diable, oglądałem parę recenzji i mam mieszane wrażenia, chyba głównie przez te drmy, różnie bywa z netem. Jak stanieje to może zainteresuje się zakupem.
    ROBERT21071979
    Level 1  
    Qujav wrote:
    Teraz chyba jest moda na hejtowanie D3, a założe się, że 90% tych hejterów namiętnie gra. Mi osobiście D3 się podoba, no po za cukierkową grafiką, ale jest już odpowiednia modyfikacja "naprawiająca" to.

Zgadzam się w 3D jest super
    gmp
    Level 19  
    BK_klp wrote:

Równie dobrze, może ktoś powiedzieć o elektronikach, że nie rozumie jak można siedzieć nad tymi płytkami i kabelkami. Więcej samokrytyki. Inne zainteresowania nie znaczą, że gorsze.
    We wszystkim ważny jest umiar i tyle.

Tylko kolego, siedząc nad elektroniką i kabelkami rozwijasz się, uczysz się przydatnych rzeczy i myślenia, często też coś tworzysz. Po latach stajesz się specjalistą i nie wiesz co to bezrobocie. Więc raczej grania do zabawy z elektroniką nie można porównać.
    kisielos12
    Level 26  
    gmp wrote:
    Tylko kolego, siedząc nad elektroniką i kabelkami rozwijasz się, uczysz się przydatnych rzeczy i myślenia, często też coś tworzysz. Po latach stajesz się specjalistą i nie wiesz co to bezrobocie. Więc raczej grania do zabawy z elektroniką nie można porównać.

To był tylko przykład ukazujący że każdy ma swoje hobby, ja też lubię pomajsterkować ale nie widzę w tym swojej przyszłości więc chyba nie bedę specjalistą. Poza tym nikt nie wie co go czeka więc stwierdzenie że nie wiesz co to bezrobocie jest grubo przesadzone.