Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kosa spalinowa Stihl FS80 nie odpala

Piotrekk128 23 May 2012 22:00 17490 4
    Piotrekk128
    Level 10  
    Witam, tak jak w temacie problem dotyczy kosy spalinowej fs80. Kompletnie nie odpala, przeczyściłem gaźnik, wymieniłem w nim membrany (dodam że założone są dobrze, składałem na podstawie schematu tego gaźnika), zalałem nowe paliwo i nic. Rozebrałem na części pierwsze, tłok i cylinder wygląda dobrze. Wygląda jakby nie dostawała paliwa, iskra jest i jak podleję paliwa pod świecę to odpala ale wypali tylko tyle co jest w komorze i dalej nic. Pompowanie ręczną pompką paliwa też nie pomaga. Może ma ktoś jakiś pomysł. Czytałem różne tematy dotyczące tego modelu ale zazwyczaj problem jest w obrotach, przedmuchu ze zbiornika, ale przynajmniej odpala, a moja nie chce się nawet odezwać.
    User removed account
    User removed account  
    Piotrekk128
    Level 10  
    ze zbiornika wychodzi tylko jeden wężyk, ten przez pompkę ręczną, powrotu nie ma. Przy gaźniku jest co prawda drugi wężyk ale do niczego nie podpięty, paliwo z niego nie leci ani nie wyczuwam żadnego podciśnienia ( wydaje się jakby był bezużyteczny, ale tak było jak ją kupiłem). Filtr paliwa ten który jest w zbiorniku na razie wyjąłem dla próby ale oczywiście nie pomogło. uszczelkę pomiędzy gaźnikiem a cylindrem wymieniałem na nową i nie używałem żadnego silikonu.
    User removed account
    User removed account