Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosa spalinowa Stihl FS80 nie odpala

23 Maj 2012 22:00 14385 4
  • Poziom 9  
    Witam, tak jak w temacie problem dotyczy kosy spalinowej fs80. Kompletnie nie odpala, przeczyściłem gaźnik, wymieniłem w nim membrany (dodam że założone są dobrze, składałem na podstawie schematu tego gaźnika), zalałem nowe paliwo i nic. Rozebrałem na części pierwsze, tłok i cylinder wygląda dobrze. Wygląda jakby nie dostawała paliwa, iskra jest i jak podleję paliwa pod świecę to odpala ale wypali tylko tyle co jest w komorze i dalej nic. Pompowanie ręczną pompką paliwa też nie pomaga. Może ma ktoś jakiś pomysł. Czytałem różne tematy dotyczące tego modelu ale zazwyczaj problem jest w obrotach, przedmuchu ze zbiornika, ale przynajmniej odpala, a moja nie chce się nawet odezwać.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    ze zbiornika wychodzi tylko jeden wężyk, ten przez pompkę ręczną, powrotu nie ma. Przy gaźniku jest co prawda drugi wężyk ale do niczego nie podpięty, paliwo z niego nie leci ani nie wyczuwam żadnego podciśnienia ( wydaje się jakby był bezużyteczny, ale tak było jak ją kupiłem). Filtr paliwa ten który jest w zbiorniku na razie wyjąłem dla próby ale oczywiście nie pomogło. uszczelkę pomiędzy gaźnikiem a cylindrem wymieniałem na nową i nie używałem żadnego silikonu.
  • Użytkownik usunął konto