Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kia sportage 2.0 16V sterownik silnika zamiennik

guciek1991 24 May 2012 01:26 3602 4
    guciek1991
    Level 26  
    Witam
    Auto to kia sportage z 2000r ( buda po lifcie) 2.0 16V problem leży w sterowniku przegrzewa sie i zaczyna świrować po schłodzeniu działa ok do czasu ponownego zagrzania. Szukałem sterownik lecz o oznaczniku K08H ciężko znaleźć czy można włożyć K01W ? Jest duża różnica między nimi czy plug&play ?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Co dokładnie się przegrzewa? Tam problemem jest źle posadzony procesor. Nadaje się do naprawy. O przegrzewaniu się całego sterownika nie słyszałem. Co dzieje się z autem, jakie pokazują się błędy? K08H szukaj też jako KO8H!
    guciek1991
    Level 26  
    Szukałem i tak i tak i ciężko znaleźć, dzieje się tak ze auto nagle zgaśnie i kontrola chcek nie świeci w tym momencie, auta nie odpali i nieraz zaczyna migać check tak jakby nie miał pełnego napięcia i auto szaleje pod maską zaczynają pykać sprzęgła wentylatora, klimy, silnik krokowy itd jak schłodzę komputer check zaświeci i auto odpali i pracuje normalnie. Wiązka całą sprawdzona jest ok błędów brak w kompie. A o jakim problemie piszesz z tym osadzeniem procka. Schładzam w części procesora który jest zalany razem z kwarcem klejem.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sterownik jest do naprawy, więcej jednak nie powiem, tajemnica zawodowa. ;)