Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra F X16XEL czujnik spalania stukowego

daniel42 24 May 2012 10:37 3742 5
    daniel42
    Level 10  
    Witam
    Mam pytanie odnośnie tego czujnika otóż wyświetlił mi się błąd odczytany techem 2 P0325 0. Zdążyłem na internecie odczytać że jest to niepoprawny sygnał z czujnika spalania stukowego lecz on się zaświecił tylko chwilowo.Po zgaszeniu zapłonu i odpaleniu ponownym już się nie zaświecił jaka może być tego przyczyna??. Na starych świecach i kablach też mi się raz zaświecił. W tym tygodniu zmieniłem kable i świece i też mi się zapalił czy jest to wina zabrudzenia czy po prostu daję o sobie znać, że coś jest z nim nie tak. Proszę o jakieś sugestie co zrobić
    User removed account
    User removed account  
    daniel42
    Level 10  
    dopiszę jeszcze, że to jest taki tech z allegro posiadam do tego prosty program Opel Tech 2 w którym nie można włączyć bloków pomiarowych natomiast w Ab-Com można tylko nie wiem jak sprawdzić czy poprawnie działa ten czujnik. od 3 dni nic się nie pojawia auto nie jest mułowate ani nic z tych rzeczy obstawiam, że może coś nie łączyć na kostce 2 pin albo jest zabrudzony i przez to wywalił taki błąd chyba, że ten błąd pojawia się jeszcze przez coś???
    User removed account
    User removed account  
    andrend
    Level 26  
    Kolego jest coś takiego jak wypadanie zapłonów, i czujnik wtedy reaguje.
    Pozdrawiam.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Dość tej farsy. Zamykam. Autor do książek i zdobywać podstawową wiedzę!