Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 B5 - szybko migające kierunkowskazy

26 Maj 2012 13:09 7102 7
  • Poziom 2  
    Witam
    mam problem z szybko migającymi kierunkowskazami w audi a4 ( 1997r.), żarówki wszystkie ok, przerywacz nowy a dalej mrugają.Po wizycie u elektryka stwierdzono, iz odpowiedzialny jest tzw. moduł haka ( audi wersja kombi z originalnym hakiem).

Nigdzie nie mogę go dostać i mam zapytanie czy jest możliwość jego obejścia bądź chcę go gdzieś zakupić

Numery modułu:
    321095>PA6-GF30
    12V
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To można naprawić! Podpowiedź: auto "myśli", że ma zapiętą przyczepkę, w której spalone są żarówki kierunkowskazów.
  • Poziom 24  
    Przełącznik w gnieździe.
  • Poziom 12  
    Kolego ten numer tego modułu haka co podałeś to jest nieprawidłowy. Musi być inny, zaczynający się od 8D0....
    Poszukaj i napisz
  • Poziom 12  
    Mogę prosić zdjęcie tego modułu ??
  • Poziom 2  
    Audi a4 B5 - szybko migające kierunkowskazy

witam znalazłem zdjęcie z tym,że w mojej Audi jest z 07/99
  • Poziom 7  
    Witam , mam ten sam problem u siebie , ten sam moduł co u kolegi tylko 04/2000 , czy juz ktoś to przerabiał i da sie to jakoś samodzielnie naprawić

Edit :

naprawione , problemem był mały "guziczek" w wtyczce co po podpieciu wtyczki auto widzi podpieta przyczepke , guzik nie odbił i auto widziało cały czas przyczepke z tad problem z kierunkami
  • Poziom 9  
    Szukam opisu który przewód za co odpowiada we wtyczce takiego modułu. Mam go u siebie na półce i chce podłączyć do niego hak.