Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja Need for Speed The Run orginal bez pobierania 16GB

26 Maj 2012 17:31 10719 8
  • Poziom 8  
    Witam

Zakupiłem Need for Speed the Run. Wersja 2szt DVD. Instalacja niby banalna. Na poczatku jest start : "Origin". Nowy program który ma zastąpić konto EAgames. Instaluje się tylko ten program - potem robi się update tego Origina. Na tym koniec. Dodajemy grę i trzeba wprowadzić numer seryjny gry i wtedy pobieramy ok 16GB z neta. Tak z neta Na początku myślałem, że się instaluje z płyty - ale nie ciągnie się z neta.
    Nie wiem po co wtedy są dołączone te 2 płyty?.
    Dzwoniłem dzisiaj na help desk ponoć działa 7 dni od 9 do 21 ale mają cały czas linię zajętą.
    Szukałem na necie i nic - cisza!

Dodam, że gre mam orginalna pierwszy raz używaną na moim komputerze teraz oraz gdy podczas pobierania tego 16GB odłącze neta to wszystko staje i koniec.

Proszę was bardzo o pomoc.
  • Spec od komputerów
    Przerwij pobieranie, zamknij Orygina i uruchom ponownie instalację gry. Nieraz pomaga i instaluje z płyty.
  • Poziom 8  
    Zrobiłem jak mówiłeś potem włączyłem autorun. Dalej wyskoczyło żebym się zalogował na origino i po zalogowaniu instalacja nie idzie. Poradź mi coś jeszcze.....
    Bardzo proszę jak możecie napiszcie tyle rozwiązań ile znacie ja będę wieczorkiem i myślę że ktoś odpisze i po prubuje
  • Spec od komputerów
    Cytat z innego forum:
    " By zacząć "pobieranie z płyty" należy po prostu usunąć origin (można użyć menagera z windowsa)
    Po dezinstalacji instalujemy origin z płyty, po czym postępujemy wg instrukcji (origin otworzy umowe licencyjna etc)
    Pobieranie się rozpoczyna, ale nie z internetu lecz z płyty, u mnie z prędkością 8-9 mega(MB) na sekundę. "
  • Poziom 18  
    Proponuję zrobić reinstal Orgina i spróbować jeszcze raz zainstalować grę.

Dodano po 3 [minuty]:

A poczekaj może trochę? jesteś pewny że to sie pobiera z internetu ? może to taki instalator.
    Zobacz sobie : http://forum.pcformat.pl/Battlefield-3-origin-pobieranie-t

Dodano po 3 [minuty]:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=162160
    Użytkownik Orb
    "Witam wszystkich!

Po parunastu minutach intensywnej pracy rozbrojeniowej tego problemu znalazłem banalną przyczynę i sposób rozwiązania.

Ten problem najprawdopodobniej dotyczy osób które miały już wcześniej zainstalowaną starsza wersję origin.

By zacząć "pobieranie z płyty" należy po prostu usunąć origin (można użyć menagera z windowsa)
    Po dezinstalacji instalujemy origin z płyty, po czym postępujemy wg instrukcji (origin otworzy umowe licencyjna etc)
    Pobieranie się rozpoczyna, ale nie z internetu lecz z płyty, u mnie z prędkością 8-9 mega(MB) na sekundę.

Pozdrawiam! "

Może to pomoże ?
  • Poziom 8  
    No ale kolego ja ten program origi zainstalowałem właśnie z płyty...Spróbuje jeszcze raz ale wątpie czy to coś da.Może jakieś inne propozycje jeszcze ;]?

Dodano po 33 [minuty]:

Właśnie zrobiłem to samo czyli. Załączyłem instalacje ,zainstalowałem origini potem pobrał on sobie aktualizacje.Potem jak wbiłem n a origini pisało w moich grach tam się ma na obrazku nfs pobierz dałem chwila przerwy i potem zaczęło się pobierać z neta gdy odłączyłem z neta przestało się pobierać i koniec. Pomocy prosze was
  • Poziom 15  
    Spróbuj całość uruchamiać podłączając internet tylko w momentach gdy jest to niezbędne. Ewentualnie w ustawieniach poszukać możliwości ustawienia folderu domyślnego. Inna sprawa jeśli np. gra pobiera się z sieci dlatego bo jest na całość nałożony jakiś duży patch. Na płycie nie ma żadnego instalatora samej gry?
  • Poziom 43  
    Spróbuj ponownie instalować ale bez instalacji origin.
    W czasie instalacji odznacz instalacje origin i instalator powinien przejść dalej
    instalując grę.
  • Poziom 8  
    Ale nie da sie bez instalacji origini. Po włączeniu autorun wyskakuje mi tabelka i jest instaluj biorę i trzeba pobrać origini. A co do tego że to pobiera niby z płyty to nie prawda bo gdy instaluje i mam internet z plusa mam prędkosc około 300 i pisze pozostaly czas okolo 16h. A gdy podpinam sie pod internet szpitala(bo aktualnie jestenm) to z predkoscia 50 i okolo 150h bo jest taki slaby net.

A co do tego że niby miałem mieć starsza wersje origini na kompie to nie bo poierwszy raz go instalowałem. A dla pewnosci potem odinstalowałem go i instalowałem ponownie