Kolego sprawdź czy na odpiętej wtyczce do sprzęgiełka sprężarki na przewodzie koloru czarnego względem plusa akumulatora masz 12V w ten sposób sprawdzisz czy masz masę na czarnym przewodzie. Następnie odszukaj skrzynkę bezpiecznikowo - przekaźnikową w komorze silnika i sprawdź czy masz taki przekaźnik 11
Następnie miernikiem uniwersalnym sprawdź po odłączeniu tego przekaźnika
czy na pinach 1 względem masy na włączonym zapłonie uzyskasz napięcie 12V i to samo z pinem 3 względem masy akumulatora sprawdzasz czy masz 12V jeżeli nie ma gdzieś napięcia to masz uszkodzony bezpiecznik 27 lub 35 w tej samej skrzynce i dodam że są to bezpieczniki 10A.
Poza tym zrób mostek na pinach 3 i 5 za pomocą przewodu i sprawdź czy się sprzęgło sprężarki załączyło. (Sprawdzisz w ten sposób instalację)
Jeżeli to nie pomoże to pozostaje sprawdzić przełącznik niskiego ciśnienia i zrobić zworkę oraz na podwójnym przełączniku środka chłodniczego wysokiego ciśnienia posprawdzać przejścia 2 z 3 oraz 1 z 4. Dasz rade jak coś to pisz.