Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Brother DCP-165C drukuje plamę

fragli86 26 Maj 2012 20:57 1983 4
  • #1 26 Maj 2012 20:57
    fragli86
    Poziom 14  

Witam. Moja drukarka brother dcp-165c drukuje szaro-zieloną plamę cały czas w tym samym miejscu, w dolnym prawym rogu kartki? Czy da się coś na to poradzić. Nie mam jej podłączonej do kompa, jednak skanuje i drukuje, tylko że ta plama jest na każdej kartce! Włączałem już kilka razy czyszczenie i strona testowa jest super. Nie sprawdzałem jeszcze jak drukuje z karty pamięci a z kompa nie mam jak sprawdzić bo nie mam kabla.

1 4
  • #3 27 Maj 2012 08:14
    fragli86
    Poziom 14  

Umycie szyby nic nie zmieniło

0
  • #4 27 Maj 2012 17:27
    Rysio4001
    Specjalista - systemy grzewcze

Witam.
    Zrób jakiś skan na kartę, i obejrzyj go na komputerze, czy też jest ta plama.
    Będziemy wiedzieli czy usterka tkwi po stronie skanera, a to zawęzi obszar poszukiwań.
    Szyba może być zanieczyszczona od spodu, a wtedy umycie jej z jednej strony (od góry) nie pomoże. Z resztą zanieczyszczenie szyby powinno być widoczne, jak się dobrze jej przyjrzeć.
    Pozdrawiam.

0
  • #5 27 Maj 2012 18:59
    fragli86
    Poziom 14  

Ale czy da sie zrobic skan i zapisac na karte bez uzycia komputera? Gdyz jak wspomnialem w chwili obecnej nie posiadam kabla usb do tej drukarki

Dodano po 15 [minuty]:

Już zrobiłem skan do pliku jpg i na zdjęciu też widoczna jest ta sama plama, więc co teraz

Dodano po 38 [minuty]:

Witam ponownie. Okazało się że jednak była zanieczyszczona szyba, był nalot jakiegoś syfu od wewnętrznej strony pod samym zawiasem klapu i wogóle tego nie było widać, dopiero po rozebraniu położyłem szkło na białym papierze i widoczna była smuga "czegoś tam" czyli brudu. Dziekuję zainteresowanym i dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

0