Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosa spalinowa Jonsered RS 65

26 Maj 2012 22:41 3769 9
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy tutaj nowy, więc chciałem się przywitać.

Wracając do tematu, poszukuję części do kosy spalinowej Jonsered RS 65. Przeorałem całego neta, ale bez rezultatu. Czytałem, że Jonsered i Husqvarna to praktycznie ta sama firma, ale tez bez rezultatu. U mnie w okolicznych serwisach powiedzieli mi, że naprawa jest nie opłacalna. Ale z drugiej strony szkoda mi ją wyrzucić, bo jest to potężna kosa i radziła sobie bardzo dobrze w terenie który mam iście górski. Jakby ktoś się orientował o jakimś serwisie bądź stronce www to proszę o odp..

• Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Pierścieni tłoka, simmeringu i łożysk wału korbowego.
  • Poziom 8  
    No tak, ale w żadnym serwisie jakim byłem takich części nie mieli jedynie na zamówienie i czekać ok 14 dni.
  • Poziom 8  
    Tak mierzyłem. Średnica zewnętrzna złożonego pierścienia wynosi 43,2mm, wysokość 1,2mm, a jego przekrój

Natomiast drugi Pierścień ma wymiary: średnica 43,2mm, wysokość 1,5 mm, a jego przekrój
  • Poziom 8  
    Tak w tym drugim ścięcie jest na zewnątrz pierścienia. Przerwa na zamku wynosi 0,3mm, średnicę cylindra mierzyłem w trzech miejscach od góry 33,9mm, na środku 33,8mm, na dole 33,9mm.

I nadal bez efektu, odwiedziłem kilkanaście sklepów z częściami. W każdym powiedzieli, że nie mają takich części, a jak są to trudno będzie dostać.