Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 3 Zacinanie się gry + program przestał działać.

26 Maj 2012 23:24 2114 6
  • Poziom 30  
    Witam wszystkich!, mam taki problem z grą Battlefield 3, otóż mogę pograć czasem 2h czasem 15minut i gra się zminimalizuje jest jeszcze dźwięk i nagle już nic, a czasami aplikacja przestaje działać, gram w single, punkbuster wyłączony, nie wiem co mogę zrobić.

Konfiguracja
    AMD Phenom II 4x 965BE + SilentiumPC Spartan LT912 (maks 55stopni na ultra)
    RAM GoodRam 4GB DDR3 1333Mhz CL9
    GeForce 460GTX MSI Cyclone 1GB GDDR5,256Bit ver. OC (60stopni maks na ultra)
    Qoltec 565W Tornado (napięcia mierzone w normie nie spada mniej niż 11.93V)
    ASRock 770 Extreme3
    Windows 7 Ultimate x86

Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Sam zakładałeś procka czy kupiłeś już złożony zestaw ? Możliwe że to wina pasty albo kurzu.
    Jeśli naprawdę nie podkręcasz tego procka to w 90% przypadków to będzie wina tego chińskiego pseudozasilacza. Sprawdź na innym - do zmęczenia kompa polecam furmark - wyciśnie z zasilacza więcej niż occt
  • Poziom 30  
    To nie jest bele chiński, i na niego nie narzekam, zresztą tylko w tej grze to się dzieje.
    Procka sam zakładałem i pastę dołączoną z Spartanem (kropka w wielkości zarienka ryżu na środku procesora i dociśnięcie radiatorem), kurzu nie ma, bo dziś składany zestaw.
  • Poziom 23  
    Miałem podobnie przy nadmiernym przetaktowywaniu karty graficznej. Po obniżeniu zegarów problemu nie było.
    Do sprawdzenia karta graficzna w innym PC z dobrym zasilaczem i inny pewny zasilacz w Twoim PC.
  • Spec od komputerów
    Te problemy niekoniecznie mają podłoże sprzętowe, sam miałem tak z BF3, tzw. naprawa instalacji w Oirign pomogła.
  • Poziom 30  
    Poradziłem sobie z tym problemem, jakimś wpisem do CMD, krótka komenda przypadkowo się na nią natrafiłem po jej wpisaniu już BF3 ani razu się nie zawiesił.
  • Poziom 23  
    Pomaga wpisanie komendy w CMD:
    bcdedit /set increaseuserva 2500
    CMD musi być uruchomione z uprawnieniami administratora.
    Po zatwierdzeniu należy ponownie uruchomić komputer.
    Dotyczy systemów 32 bitowych (x86).

http://www.youtube.com/watch?v=Zof9bfugEGI