Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki do gier w budżecie do 200 zł - jakie wybrać ?

27 Maj 2012 19:01 2630 9
  • Poziom 10  
    Cześć. (nie wiem czy to dobry dział ) Szybko i na temat. Kupuję nową kartę dźwiękową bo Realtek zintegrowany na płycie głównej mnie nie zadowala . karta dźwiękowa, którą mam zamiar kupić to : Asus Xonar DG 5.1 Gaming. Cena to +/- 120 złotych. I teraz pada pytanie , jakie słuchawki ? Budżet na nie to myślę 200 złotych. Uźywam ich do długiego grania i słuchania muzyki - stawiam na ciekawą jakość dźwięku , bassy też żeby były ogarnięte. . Jest kilka słuchawek na moim oku :

1. PLANTRONICS GAMECOM 367 - 100 zł
    2. Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha - 130 zł
    3. Sennheiser 201 + ZALMAN ZM-Mic 1 - 75 zł
    tutaj niewiadome : RAZER Electra - 230 zł

Bardzo podobały mi się Razer Electra, bo wygląd i podobno dobra jakość dźwięku, ale mikrofonu niby nie da się podłączyć do komputera jednocześnie z dźwiękiem. Chciałbym spróbować słuchawek z tej firmy, bo myszka od nich jest bardzo dobra ( kolega ma 3 rok , grałem u niego ) Nie chcę kupić HS-800 Fatal1ty, bo właśnie je mam, ale mi się zepsuły ( moja wina ) i chce spróbować czegoś nowego.
  • Poziom 33  
    Muszą być nowe ?
    Ostatnio kupiłem używki sennheiser 215 rewelacja zwłaszcza wygoda :D
    miałęm 201 cisnęły w uszka :cry:
  • Poziom 32  
    W tej cenie chyba tylko jakieś Senn-ki. Podaruj sobie od razu wynalazki typu Razer. Niech producenci od klawiatur i myszy nie pchają się do dźwięku bo nie tędy droga. Creative też nic ciekawego sobą nie prezentuje, pomijając jakieś wyjątku typu aurvany. Kupując Sennheisery masz pewność, że kupujesz słuchawki od producenta, który tym się zajmuje i nie będzie to śmieć.
  • Poziom 10  
    Aha, a co z tymi GameCom ? Podobno ciekawe
  • Poziom 42  
    Wszystkie "słuchawki do gier" to normalne słuchawki w nienormalnych cenach. Dlatego wszelkie tego typu wynalazki sobie daruj. Sennheiser to najlepszy wybór w takim budżecie.
  • Poziom 43  
    Których byś nie wziął, będzie kosmos w porównaniu do tych fatality co miałeś:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/49/filtr/_3328_46129_0_0_0_0_0_3321_0_150-200
    HD201 są takie sobie, i jakość wykonania słaba. Moim zdaniem minimum HD202, miałem takie i grały rewelacyjnie.
  • Poziom 10  
    Kosmos ? Będzie gorzej , czy lepiej ? Fatal1ty są/były wg. mnie dobre, ale czy aż tak bardzo ta zmiana będzie zauważalna ?
  • Poziom 43  
    Będzie znacznie lepiej ;) Mogłem je bezpośrednio porównać i zapewniam cię, że fatality to w tych słuchawkach w życiu nie grał ani grać by nie chciał. Miałem tanie eh-150(hd202) i różnica była ogromna.
  • Poziom 10  
    Koledzy i inni znajomi polecają mi także Superlux HD-681 . Dokupiłbym ten mikrofon Zalman ZM-Mic 1 i też koszt byłby +/- 130zł . Co myślicie o tych słuchawkach ? Opinie są ogólnie dobre, ale czy firma też godna zaufania ?
  • Poziom 43  
    Ja bym brał Senn'y, o Superlux to nie słyszałem, a nazwa mi kojarzy się z bazarem :P