Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace 2,2DT zatrzymało mi się koło pod alternatorem

27 Maj 2012 22:00 1722 4
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich znowu mam problem z moim ESPACE 2.2 DT tym razem zatrzymało mi się koło które jest zamocowane do silnika pod alternatorem i to jest jakieś dziwne koło ponieważ w nim jest umieszczone inne, które hałasowało wydając dzwięk metaliczny , nawet nie wiem od czego ono jest i do czego służy zastanawiam się czy to nie jest od klimy!? proszę o jakieś informacje na ten temat bo nie wiem jakiej części szukać i czy jest możliwy zakup oraz jak wymienić to koło ?? czy wystarczy je tylko odkręcić i zamontować nowe czy też wymaga to jakieś specjalnej rozbiórki ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Jeśli masz klime to klima jeśli nie masz klimy to wspomaganie.
  • Poziom 9  
    Tak posiadam klime tylko problem jest jak wymienić to koło? czy jak je zdejme i założę inne czy problem zniknie i będzie się kręcić czy też jest jakiś haczyk w tym? i będę musiał coś więcej rozebrać bo podejrzewam że się rozsypało coś w środku
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Wymień sprężarke , albo łozysko w niej . Ale musisz rozebrać i zweryfikować.
  • Poziom 9  
    No to już mniej więcej wiem od czego zacząć a jeśli bedzie to duży koszt naprawy to po prostu ominę tą pompę kupię troszkę krótszy pasek i nie będzie tylko klimy