Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat centralny dwustefowy

27 Maj 2012 23:19 2028 6
  • Poziom 11  
    Witam, wie ktoś może jak wyłączyć w Passacie b5 funkcję dwu strefowego central zamka. W tej chwili żeby otworzyć pojazd trzeba dwa razy przekręcić kluczykiem w drzwiach kierowcy. Najpierw otwiera się zamek kierowcy a później reszta. Pierwszy raz widzę w Pasacie tą funkcję. Jak ją wyłączyć.
  • Poziom 19  
    Jest to standardowa funkcja, czyli selektywne otwieranie. Trzeba zmienić kodowanie modułu komfortu. Sterowanie szyb masz tylko na przód czy wszystkie?
  • Poziom 11  
    Sterowanie 4 szyb. Jak to zmienić w komforcie?
  • Poziom 19  
    Teraz masz zapewne kodowanie 04096. Zmień na 04097 i ciesz się otwieraniem wszystkich drzwi od razu. Oczywiście do tego jest potrzebny sprzęt, najlepiej VCDS.
  • Poziom 11  
    Pewnie tak, jutro sprawdzę kodowanie i ewentualnie zmienię. Wcześniej oglądałem tą stronę tylko opis kodowania przeoczyłem- późno jest. Dziękuję za zainteresowanie i rady.
  • Poziom 11  
    Zmiana z 04096 na 04097 nic nie dała( nie zezwala na zmianę kodowania) Okazało się,że został zmieniony moduł komfortu(może z Anglika) Założono sterownik obsługujący 2 szyby. Kodowanie 00258 zamieniłem na 00259 i teraz działa.