Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Ch這dziarko- zamra瘸rka Liebherr CUN 3011. Ch這dziarka szwankuje

Arnoldo23 28 Maj 2012 13:41 2108 5
  • #1 28 Maj 2012 13:41
    Arnoldo23
    Poziom 9  

Witam u篡tkownik闚! To m鎩 pierwszy post na forum bo zazwyczaj u篡wam opcji szukaj. Niestety tym razem nie mog貫m nic znale潭, co pomog這by mi w rozwi您aniu problemu. Ot騜 tak jak w temacie, w ch這dziarko-zamra瘸rce pad豉 ch這dziarka, zamra瘸rka 鄉iga bez zastrze瞠. Czujka na tylnej 軼iance ch這dziarki raczej sprawna, poniewa po w陰czeniu do pr康u spr瞛arka pracuje non stop a do ponownego wy陰czenia z kontaktu. Niestety w lod闚ce ca造 czas ciep這. Zaznaczy chcia貫m, 瞠 ten model posiada funkcj No Frost, jest to starszy model bez 瘸dnego wy鈍ietlacza czy panelu. Posiada jedynie pokr皻這 wewn徠rz. Gdzie przeczyta貫m, 瞠 jest to dosy cz瘰ta przypad這嗆 tego modelu i 瞠 taki sprz皻 nadaje si do wyrzucenia. Ja jednak chcia豚ym jakim sposobem j odzyska wi璚 licz na wasz pomoc. Chcia貫m doda 瞠 nie jestem jakim or貫m w tych tematach, wi璚 prosi豚ym o pisanie w miar prostym j瞛ykiem :D Z g鏎y dzi瘯i za wszelk pomoc!

0 5
  • #2 28 Maj 2012 16:15
    zhudomel
    Specjalista AGD

Zacznij od rozmro瞠nia. Wy陰cz z gniazdka, pootwieraj i zostaw na ok. 30-40 godzin. Potem w陰cz i obserwuj co si dzieje. Je郵i ch這dziarka nie zadzia豉, to masz ubytek czynnika ch這dniczego i tylko fachowiec na miejscu mo瞠 sprawdzi czy sprz皻 nadaje si do naprawy.

0
  • #3 28 Maj 2012 23:49
    Arnoldo23
    Poziom 9  

Na pocz徠ku dzi瘯uj za zainteresowanie si moim problemem i za odpowied. Chcia貫m poinformowa, 瞠 w豉郾ie rozmrozi貫m sprz皻, w陰czy貫m ponownie i nadal to samo :| Czyli to jednak ubytek "ch這dziwa" ? Nie ma innej mo磧iwo軼i?

0
  • #4 30 Maj 2012 09:58
    riv11
    Poziom 10  

Arnoldo23 napisa:
    Na pocz徠ku dzi瘯uj za zainteresowanie si moim problemem i za odpowied. Chcia貫m poinformowa, 瞠 w豉郾ie rozmrozi貫m sprz皻, w陰czy貫m ponownie i nadal to samo :| Czyli to jednak ubytek "ch這dziwa" ? Nie ma innej mo磧iwo軼i?

Raczej nie. Wezwij jaki serwis, ale niestety w Liebherr naprawa mo瞠 by trudna, a wr璚z niemo磧iwa. Wynika to z tego, 瞠 Liebherr nie stosuje z陰czki tylko aluminiowa rurka wlutowana jest bezpo鈔ednio w element ch這dz帷y.

0
  • #5 04 Gru 2012 20:27
    Zbynio18
    Poziom 1  

Mam t sam przypad這嗆 z swoj lod闚k. Od ostatniego postu min窸o troch czasu. Czy mo瞠 w tym temacie jest jeszcze jakie rozwi您anie ?

0
  • #6 04 Gru 2012 21:59
    riv11
    Poziom 10  

Nie ma innej mo磧iwo軼i. Tylko serwis ci powie co jest i czy jest to do naprawy. Wzywaj najlepiej autoryzowany samego Liebherra, bo te lod闚ki s nie najlepiej zaprojektowane i czasami po prostu naprawa jest niemo磧iwa.

0