Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie chce wyjść z TS - Integra 64

28 Maj 2012 20:01 1910 5
  • Poziom 20  
    Witam

Zainstalowałem alarm oparty na centrali Integra 64 i powoli uczę się go programować na trochę bardziej zaawansowanym poziomie niż tylko podstawowe funkcje.

Nie wiem czy czegoś nie doczytałem ale mam problem z wyjściem z TS.

Potrzebowałem zdjąć czujki do robienia gładzi na ścianach więc uruchamiam menu kodem serwisowe, następnie Tryb Serwisowy.
    Demontuję czujkę - manipulator co około sekundę "pika".
    Montuję czujkę, wybieram opcję Koniec TS - menu wychodzi z opcji (pojawia się na ekranie data i godzina) ale nie gaśnie dioda TS.

W czym może być problem?
  • OptexOptex
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Napisz konkretnie która dioda się świeci, może masz pamięć awarii nie skasowaną.
  • OptexOptex
  • Poziom 20  
    Konkretnie - dioda pod symbolem klucza - zaświeca się po włączeniu TS.

Póki co rozwiązałem sprawę prowizorycznie. Aby dioda zgasła muszę załadować ustawienia z pamięci FLASH.

Być może faktycznie chodzi o jakąś awarię, tak jak pisałem uruchamiałem TS w celu otwarcia czujek.

• Poziom 26  
    Pamięć awarii do skasowania.
  • Poziom 20  
    Jak się kasuje tą pamięć awarii?

Co ciekawe - wejście w tryb serwisowy i wyjście bez kombinowania czegokolwiek z alarmem również nie gasi diody (pozostaje migająca).

Moderowany przez sharp:

Regulamin p. 3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

• Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    pulikow napisał:
    Jak się kasuje tą pamięć awarii?

paluszkiem postępując zgodnie z ogólnodostępną instrukcją,

Pozdrawiam