Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cenrala telefoniczna KX-TEA 308

29 Maj 2012 19:37 1587 7
  • Poziom 10  
    Poszukuję instrukcji lub oprogramowania do centrali telefonicznej KX-TEA 308
  • Poziom 10  
    Sorki za podłączanie się do tematu..
    Witam, posiadam tę samą centralke. Chciałbym w niej troszke pozmieniać mianowicie: gdy dzwoni ktoś z zewnątrz i u mnie w lokalu nikt nie odbierze a dzwoniący w końcu się rozłączy to u mnie ciągle przez kilka minut dzwonki telefonów grają( gdy się podniesie słuchawke słychac tylko sygnał przerwanej rozmowy). Kolejną irytującą rzeczą jest to, że po nawiązaniu połączenia gdy rozłączy się rozmówca z zewnątrz a ja u mnie w lokalu zapomnę nacisnąć czerwonej słuchawki to linia zewnętrzna pozostaje zablokowana i nikt do mnie sie nie może dodzwonić ani ja z innego wewnętrznego nie potrafie wykorzystac lini zewnętrznej. Jeszcze jedną rzecz którą chce zrobić to gdy dzoni ktoś z ZEWNĄTRZ i wybierze docelowo 107 to chce by dzwonił też 102. (można zrobić żeby uniknąć wybierania 81, 82, 83 lub żeby wyjść na miasto ?) Mam zainstalowane oprogramowanie i łacze sie z centralą, posiadam też tel. systemowy)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Zamiast 81,82 czy 83 w zależności od ustawień, wyjście na miasto jest przez 9 lub 0. Natomiast w sytuacji gdy ktoś z miasta wybierze konkretny wewnętrzny to zawsze dzwoni on i żaden inny. Tak działa DISA. Osobiście nie spotkałem się z centralą, która inaczej wywoływałaby wewnętrzne. W razie potrzeby zawsze można ściągnąć dzwoniący wewnętrzny. Standardowo poprzez 40.
    RP
  • Poziom 10  
    tak, tylko chodzi mi o to że gdy on już się rozłączy to po co u mnie dalej dzwonki ( dzwonek) dzwonią.? W drugim wypadku też jest jakiś bezsens dlaczego linia jest zajeta skoro rozmowa jest zakończona, (nikt jej n ie wykoszystuje) tylko u mnie ktoś zapomniał nacisnąć czerwoną słuchawke. Jeżeli się tego nie da inaczej zaprogramować to co za inżynier to projektował i wypuśćił na rynek...? ? ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Zapytaj swojego operatora czy obsługuje CPC. Jeśli tak to włącz i odpowiednio ustaw. Wszystkie problemy znikną.
    RP