Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak pobrać oprogramowanie do tunera przez satelitę??

Fabiancafe 12 Sty 2005 12:47 1681 3
  • #1 12 Sty 2005 12:47
    Fabiancafe
    Poziom 10  

Dokładnie chodzi o oprogramowanie do tunera cyfrowego Topfield TF3000 FEi.
    Nie wiem skąd, a dokładniej z jakiej częstotliwości, jakiego transpondera itd. mogę je ściągnąć??
    Proszę o pomoc gdyż sam nie jestem w stanie wyszukać tych namiarów.

A kieruję się do Was o pomoc gdyż wersja mojego orogramowania jest sprzed dwóch lat i chciałbym to zmienić.

Z góry dziękuję za pomoc.

0 3
  • #3 13 Sty 2005 02:32
    elvis
    Poziom 11  

Rzecz w tym że nie każdy producent sprzętu SAT decydyje się na możliwość udostępniania nowego oprogramowania do tunerów drąga satelitarną ponieważ wiąże się to z koniecznościa wykupywania transponderów na satelicie a co za tym idzie z dodatkowymi kosztami czego raczej nie opłaca się robić dla udostępniania samego sofu. Nowe oprogramowanie do tunerów przez satelite udostepniają np. platformy cyfrowe takie jak Polsat czy Cyfra+. Tak więc raczej zostaje ci ściągnąć softa ze strony producenta i posłużyc się kompem do jego wgrania.

0
  • #4 26 Sty 2005 19:33
    Fabiancafe
    Poziom 10  

Bardzo dziękuję za zainteresowanie się moim problemem,oraz chiałbym powiadomić iż jest na satelicie oprogramowanie tyle że stare a o nowym nie słychać. Szkoda, że producent nie pamięta o tych co nie mają dostępu do komputera w domu. Skazuje ich tym samym na stare oprogramowanie i występowanie błędów.

0