Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharp xl-dh10nh radio ustawienia

29 Maj 2012 21:55 980 1
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z odbiorem radia.

Po pierwszym podłączeniu bez problemu ustawiłem kilka stacji radiowych. Po kilku dniach słuchania okazało się, że radio zaczyna mieć problemy z wyłapywaniem zapamiętanych stacji. Wykonałem reset ustawień . Wszystkie zapamiętane stacje zostały wykasowane i zacząłem ustawiać je na nowo. Okazało się, że po złapaniu pierwszej i zapamiętaniu, po próbie łapania kolejnej radio przestało znów wydawać dźwięki. Przyciskanie na pilocie przez 0,5 sekundy klawiszy Tuning nie powoduje dalszego przeglądu zakresu częstotliwości. Po wyłączeniu i włączeniu radia zapada martwa cisza.
    Radio odstawiłem od komputera, podłączone do zasilania jest tylko radio, posprawdzałem podłączenia. Nie wiem co dalej. Nie miałem wcześniej sprzętu SHARP i być może o czymś nie wiem, jak należy ustawić to ustrojstwo.

Doszedłem do pewnych wniosków. W obecnej chwili mogę ustawić jedną stację, ale po wyłączeniu i ponownym włączeniu zapada cisza. Ustawić tą stację mogę jedynie po dłuższym wyłączeniu radia z sieci elektrycznej i wykonaniu resetu. Próbowałem ustawień automatycznych ASPM ale tam nic nie zapamiętuje.

Proszę o pomoc w ustawieniach.
  • Poziom 8  
    Ponawiam prośbę o pomoc w ustawieniach radia. Miał może ktoś takie problemy?

Dzięki za odpowiedzi.