Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Ariston LST 329 Zwarcie w drzwiczkach

muscron2000 30 May 2012 00:22 4050 6
 • #1
  muscron2000
  Level 9  
  Witam, jak w temacie podczas otwierania lub już zamykania drzwiczek parę razy zdarzyło się tak że był błysk i wywala mi korki w kuchni. Gdzieś musi być zwarcie tylko nie wiem jak się do tego dobrać. Zaznaczę jeszcze że zdarzało się tak gdy panel nie był włączony a zmywarka nie miała zaraz podjąć pracy.
 • #3
  muscron2000
  Level 9  
  Ciąg dalszy problemów, dzisiaj włączając zmywarke, wybierając program zamknąłem drzwiczki i zgodnie z tym powinna ruszyć z programem mycia. Niestety jest brak reakcji. Na panelu świecą się te lampki co trzeba niby wszystko jest Ok ale wogóle nie rusza (na różnych programach to samo) Ma ktoś może pomysł co z tym fantem zrobić...?
 • #4
  movzx
  Level 39  
  muscron2000 wrote:
  Ciąg dalszy problemów,
  A rozwiązałeś w końcu poprzedni problem?
 • #5
  muscron2000
  Level 9  
  Ostatnio przestało robic się to zwarcie więc troche to odpuściłem. Zawsze na wszystko brakuje czasu... Myślisz że to wina tych kabli, że może coś się przetarło i jakiś sygnał nie jest kompletny?
 • #6
  peter falk
  Home appliances specialist
  muscron2000 wrote:
  Myślisz że to wina tych kabli

  Najszybciej. Pruj drzwi i szukaj uszkodzonego przewodu/przewodów
 • #7
  muscron2000
  Level 9  
  Witam, wczoraj zostałem bohaterem w swojej kuchni i tak jak radziliście były przetarte trzy kable na drzwiczkach. Zlutowane, zaizolowane, zamocowane na nowo, zmywarka działa. Dzięki wszystkim za pomoc. Temat zamknięty.