Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 B5 - wymiana licznika na pełny FIS z A6

karbon 30 May 2012 11:21 20135 5
    karbon
    Level 21  
    Mam w planach wymienić licznik.
    Mój obecny wygląda następująco:

Czy da radę wymienić licznik na taki z FIS z Audi A6?

1. Czy w liczniku z pełnym fisem z białym podświetlaniem używane są w immo te same transpondery co w starszych wersjach?
    2. Jeżeli nie, to gdzie można kupić transponder do tego licznika i jak rozebrać scyzoryk?

3. Jeżeli kupię licznik od A6 to czy jedynym problemem będzie odwrotne mierzenie paliwa?
    4. W jaki sposób da się to przerobić na A4? Wymiana wsadu?

5. Czy będę musiał zmieniać jakieś przewody we wtyczkach?

6. Czy ten licznik będzie współpracował z czujnikiem temp. zewnętrznej, który mam obecnie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    banancz99
    Level 10  
    Witam kolego mam taki sam problem chce wymienic zegary tylko nie wiem czy beda sie nadawac
    wrc81
    Level 12  
    Licznik nie będzie pasował jest z nowszego modelu gdzie występuje CAN-BUS trzeba szykac licznika z analogowym zegarkiem i fisem
    tomolowski
    Level 11  
    Da radę w tych licznikach mozna przełączyc w adaptacjach komunikacje cyfrową na analogową i odwrotnie
    tomekpppp
    Level 10  
    Ponawiam, temat,
    Mam audi A4 po lift 1999r (marzec) i zegary jak na pierwszej fotce,
    Chciałbym zmienić je na jakieś po lifcie ( z białym podświetleniem) , jakie konkretnie zegary proponujecie żeby nie było dużo do przerabiania ??
    No i jeszcze dodatkowe pytanie mam też radio Chorys II Czy pod jakieś piny w zegarze mogę się podpiąć żeby pociągnąć CAN -L i CAN-H ???
    turpik5
    Level 18  
    W nr fabrycznym licznika masz cyfry 919 czy 920 tz xxx 919 xxx czy xxx 920 xxx jeżeli masz 920 to masz zegary z magistrala CAN i takich musisz szukać a jak masz 919 to masz analogowe