Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bizhub c200/ineo+200. brudzi pierwsza kartke.

30 Maj 2012 16:18 1857 4
  • Poziom 19  
    Witam.
    Problem z maszyna bizhub c200 ale i z c203 i c253 lub developami bez roznicy.
    na skanie widac co sie dzieje. brudzi tylko 1 kartke po wylaczeniu i wlaczeniu maszyny main lub sub switchem brudzi od krawedzi prowadzacej. reszta kartek drukuje sie ladnie. wkład noweczke sprawdzane na kilku nawet jakies pomysly? może hv?
  • Poziom 9  
    Witam, nie wiem kolego co masz na myśli mówiąc wkład nóweczka, ale podminiłbym transfer, ewntualnie sprawdź układ czyszczenia pasa transferowego. Ogólnie spróbuj zaciąć maszynę przy pierwszym wydruku tak, żeby obraz był na transferze przed przeniesieniem na papier i daj znać jak to wygląda. Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Mówiac nóweczka mam na myśli ze wklad nowy prosto z opakowania. nie wiem co twoje rady maja pomoc. Czyszczenie belta jest ok bo gdyby bylo cos nie tak to pozniejsze wydruki tez by brudzilo.
    ale zapomnialem dodac że ten brudny obraz jest taki szorstki w dotyku duza ilosc tonera wyczuwalna palcami.
  • Poziom 9  
    Co do czyszczenia to fakt, ale bardziej chodziło mi o obraz na pasie. Dzisiaj rozmawiałem z kolegą i przypomniał mi, że tez mieliśmy kiedyś taki problem. Pomogła wymiana płyty wysokiego napięcia.
  • Poziom 19  
    tez obstawiam hv jak bede miec podmienie i napisze co i jak