Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką pralkę wybrać 1000zł - 2000zł?

tatamania20 30 May 2012 17:03 5733 6
    tatamania20
    Level 2  
    Witam serdecznie

Prosze wszystkich o doradzenie mi w zakupie pralki.

Poleccie mi cos sensownego w przedziale 1000 - 2000

Pralka ma spelniac nastepujace warunki?

1. Ladowana od przodu
    2. Standardowe wymiary.
    3. Dobrze nadajaca sie do prania nastepujacych rzeczy:
    - reczniki
    - koszule/bluzy
    - skarpety
    - koce / od czasu do czasu /

Wazne jest dla mnie to aby pralka dobrze dopierala w/w rzeczy
    bylo sporo programow, dobry czytelny duzy wyswietlacz, z zalozenia malo awaryjna i wreszcie oszczedna w wode i prad w miare mozliwosci.

Prosze podajcie swoje typy, opinie z osobistego uzytkowania.
    Czy lepiej kupic cos taniego z okolic 1000 - 1100 np. Mastercook i doplacic do przedluzonej gwarancji czy np wziasc Bosch z polskiej fabryki.
    Zastanawialem sie tez na samsungami. Niemniej jednak zadnych ofert nie odrzucam i prosze o pomoc

wielkie dzieki za wszystko.

Aha. W razie jakis niejasnosci pytajcie to uzupelnie post
    mędrek82
    Level 12  
    Mastercook też nie oznacza od razu tani-bo są też modele wysoce zaawansowane na bardzo przyzwoitym poziomie niejednokrotnie z technologią innowacyjną, której nie ma nawet Bosch, Siemens czy Electolux (np system automatycznego dozowania detergentu Dose-model PFD-1438 Dose, czy funkcja dająca możliwość podłączenia do ciepłej lub zimnej wody-ecotermic-znaczne oszczędności w domowym budżecie - model PFD-1437 http://www.ceneo.pl/Pralki;szukaj-pfd-1437 i ten model mogę polecić przedział cenowy 1100-1400 zł-pojemnośc 7 kg, klasa A++, wyświetlacz LCD, mnóstwo porgramów w tym te istotne przy praniu częstym program 45 minutowy bardzo ekonomiczny, który naprawe dobrze dopiera), z innych jeszcze modeli polecić mogę model o pojemności 8 kg PFD-1238 http://www.ceneo.pl/Pralki;szukaj-pfd-1238 lub model PFD-1237 http://www.ceneo.pl/Pralki;szukaj-pfd-1237
    Wszystkie wskazane modele mają duży, czytelny wyświetlacz, wspomniany program 45 minutowy (i oczywście inne programy łącznie 24)

a i jeszcze jedno -Mastercook też produkuje pralki w Polsce w fabykach we Wrocławiu, modele z najwyższej półki pochodzą także z Hiszpani oaz Francji.
    User removed account
    Level 1  
    mędrek82
    Level 12  
    Podane i wymienione zostały te funkcje i parametry, których w pralce poszukuje tatamania20-poszukiwana jest pralka " z wieloma programami, która ma być oszczędna itd..." Wskazane i opisane więc zostały te pralki, które te warunki spełniają.

Grupa gadżeciarzy musi być ogromna, skoro stale wzrasta zapotrzebowanie na pralki z tyloma funkcjami i coraz to nowszymi innowacjami.
    krystian345
    Level 2  
    ja od lat uzytkuje pralke aeg i naprawde jestem zadowolony swoja kupilem za ok 1300 zl wiec nie warto oszczedzac 200 zl.
    tatamania20
    Level 2  
    Ostatnio moje typy to:

-Bosch WAE2447FPL lub WAE24464PL lub WAE 24463 ( niewiem czym one sie roznia)
    -Mastercook PFD-1238
    -Amica AWN710D

A możę zainteresować się ELEKTROLUX lub AEG (ale nie wiem które modele są godne rozwazania) wiec moze cos polecicie z doswiadczenia/uzytkowania lub wiedzy
    z serwisowania.

Ponawiam pytanie. Czy lepiej wziasc taka z 2 letnia gwarancja czy taka na ktora producent daje mozliwosc wykupienia 5 letniej ?

Dzieki za wszystkie odpowiedzi.