Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yamaha DSP-AX620 odcinanie zasilania

01 Jun 2012 16:08 1203 1
  • Level 10  
    Witam.
    Urządzenie kilka lat działało prawidłowo. Kilka miesięcy temu zaczęły się problemy. Podczas włączenia amplitunera po chwili (ok.3s) zostaje odcięte całkowicie zasilanie.(nie było takiego postu-czytaj dalej) Wyświetlacz gaśnie i urządzenie jest martwe do wyjęcia wtyczki z sieci i tak w kółko.Czy to z podpiętymi głośnikami czy bez, odłączając wszystko od urządzenia jest ta sama reakcja.Chciałem urządzenie zanieść do naprawy ale jeszcze przed oddaniem postanowiłem sprawdzić czy na 100% jest coś uszkodzone. Podłączyłem je w innym mieszkaniu i o dziwo wszystko działa ok. Wróciłem do pierwotnego mieszkania i znowu te same problemy. Poszedłem do znajomych podłączyłem i znowu jest wszystko dobrze. Tam gdzie występuje problem podpięte są również inne urządzenia jak TV,TUNER, DVD itp i te urządzenia działają prawidłowo. Pytanie moje brzmi czy amplituner dostaje jakiś syf z sieci 230V i dlatego działa zabezpieczenie amplitunera?Już nie wiem co o tym myśleć. Proszę o jakieś logiczne wytłumaczenie. Pozdrawiam
  • User removed account