Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha DSP-AX620 odcinanie zasilania

01 Cze 2012 16:08 1149 1
  • Poziom 10  
    Witam.
    Urządzenie kilka lat działało prawidłowo. Kilka miesięcy temu zaczęły się problemy. Podczas włączenia amplitunera po chwili (ok.3s) zostaje odcięte całkowicie zasilanie.(nie było takiego postu-czytaj dalej) Wyświetlacz gaśnie i urządzenie jest martwe do wyjęcia wtyczki z sieci i tak w kółko.Czy to z podpiętymi głośnikami czy bez, odłączając wszystko od urządzenia jest ta sama reakcja.Chciałem urządzenie zanieść do naprawy ale jeszcze przed oddaniem postanowiłem sprawdzić czy na 100% jest coś uszkodzone. Podłączyłem je w innym mieszkaniu i o dziwo wszystko działa ok. Wróciłem do pierwotnego mieszkania i znowu te same problemy. Poszedłem do znajomych podłączyłem i znowu jest wszystko dobrze. Tam gdzie występuje problem podpięte są również inne urządzenia jak TV,TUNER, DVD itp i te urządzenia działają prawidłowo. Pytanie moje brzmi czy amplituner dostaje jakiś syf z sieci 230V i dlatego działa zabezpieczenie amplitunera?Już nie wiem co o tym myśleć. Proszę o jakieś logiczne wytłumaczenie. Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto