Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rozrusznik honda goldwing 1200

01 Cze 2012 18:47 2986 6
  • Poziom 9  
    Witam po pierwsze niewiem czy pisze to pytanie w dobrym dziale jeśli nie to przepraszam.

Moje pytanie to:
    czy ktoś może mi powiedzieć jak zbadać opór uzwojeja w rozruszniku hondy goldwing 1200 z 1986r.

Wywnioskowalem ze rozrusznik jest wadliwy ponieważ moto ciezko kreci na nowym akumulatorze. Za podpowiedzi z góry dziękuje
  • Moderator Samochody
    stanlejek1985 napisał:

czy ktoś może mi powiedzieć jaki zbadać opór uzwojeja w rozruszniku hondy goldwing 1200 z 1986r.

Nijak, bo i po co. Rozrusznik do naprawy oddaj. Ponadto proszę swój post doprowadzić do stanu zgodnego z zasadami pisowni.
  • Poziom 9  
    robokop napisał:
    Nijak, bo i po co. Rozrusznik do naprawy oddaj. Ponadto proszę swój post doprowadzić do stanu zgodnego z zasadami pisowni

Właśnie z wysyłką do naprawy mam problem ponieważ obecnie moto znajduje sie w Anglii i jak rozmawiałem z kilkoma warsztatami to nie robią sprawdzenia i naprawy uzwojenia tylko wymieniają rozrusznik który ciężko dostać. Resztę jak tulejki, szczotki i łożyska mogę sam wymienić ale chcę się upewnić że uzwojenie jest dobre bo jak nie to trzeba będzie zamowić rozrusznik.
  • Poziom 35  
    Ale co to za naprawa , że niby wymienisz tulejki a dział nie będzie to co , niby uzwojenie walnięte?
    Diabeł tkwi w szczegółach.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    robokop napisał:
    Uzwojenia nie sprawdzisz w domu, bez stosownych przyrządów.

Dzięki za informacje krótko i na temat:)

Więc zakupie zestaw naprawczy powymieniam łożyska i resztę co tam jest i się przekonam. W tym zestawie znajduja się równiż łożyska i inne żeczy do przekładni planetarnej.

Dzięki Rycho T również za linka fakt te dane są do 1500 ale środek i budowa rozrusznika podobne.