Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek w omedze. Po przekręceniu kluczyka nie działają siłowniki.

12 Sty 2005 20:01 2117 9
  • Poziom 12  
    witam .mam problem z centralnym zamkiem otórz po przekręceniu kluczyka nie działają siłowniki ,nie reaguja takrze na pilota -martwa cisza.jest to model KIEKERT 5385_05 , na 3 i 9 nodze jest 12v siłowniki sprawdziłem- wszystkie sprawne noi co najwarzniejsze moduł drugi podstawiłem i jest ok .czy ktos może naprawiał taki moduł bardzo prosze o kontakt.pozdrawiam

Temat pisać małymi literami poprawiono yasiu.brzeg
  • Poziom 15  
    Jeżeli to OMEGA A to prawdopodonie brakuje jakiegoś ACC, sprawdź połaczenia w wiązce pod nogami kierowcy, tam często wilgoć załatwia rozgałęzienia fabryczne a wtedy to cuda na kiju.
  • Poziom 29  
    bambo1 napisał:
    Jeżeli to OMEGA A to prawdopodonie brakuje jakiegoś ACC, sprawdź połaczenia w wiązce pod nogami kierowcy, tam często wilgoć załatwia rozgałęzienia fabryczne a wtedy to cuda na kiju.

Kolega przecież dał drugi moduł i działało więc to nie wina zasilania. Proponuję posprawdzać luty i obejrzenie dokładnie płytki czy nie ma widocznych przepaleń. POZDRAWIAM
  • Poziom 12  
    wszystko mozliwe ale nic na płytce nie ubyło, przekażniki sprawne luty poprawiłem ale i tak były w niezłym stanie może jakis smd poleciał i blokuje może posiadasz schemat albo jakis link.pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic72837.html

Poszukaj tam może coś znajdziesz, ja sam nie posiadam takiego schematu. POZDRAWIAM
  • Poziom 16  
    Sądząc po usterce wina leży po stronie sterownika centralnego zamka samochodu. Nie reaguje na impulsy masy ani z zamka ani z alarmu.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    A ja bym postawil na awarie silownika master w dzrwiach kierowcy.
    To on jest odpowiedzialny za prace wszystkich zamkow wiec gdy on padnie to inne tez nie bedą dzialaly.
    Proponuje dolozyc silownik master w drzwi kierowcy oraz odlaczenie starego i podlaczenie nowego w miejsce starych przewodow od orginalnego mastera.
    Silownik moze byc uniwersalny o sile uciagu 3 kg
    Pozdrawiam.

P.S.
    Mialem podobną sytuacje w vectrze A i problem rozwiązal drugi silownik
  • Poziom 16  
    Master też jest w drzwiach pasażera po przeciwnej stronie drzwi kierowcy.
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    LUDZIE!!!! czytajcie dokładnie Wyraźnie opisano że po wymianie na 2 jest wszystko ok. Nie wymyślajcie więc nowych awarii następnym razem ostrzeżenia. Gdyż już raz upominałem. Kolega potrzebuje schemat centralki. Pomyślce zanim napiszecie!!!!

Co do problemu Zapytam czy już został rozwiązany?
  • Poziom 12  
    dzieki bardzo wszystkim za odpowiedzi .jednak kupiłem uzywany na szrocie i jest ok pozdrawiam

Zamykam yasiu.brzeg