Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka beko WMD 51241 PT funkcje dodatkowe

02 Cze 2012 07:05 1504 6
  • Poziom 2  
    Kupiłam ten model pralki. Skusiła mnie 5 letnia gwarancja. Na wyświetlaczu nie świecą się funkcje dodatkowe np. Funkcja pupil, express, czy to normalne? Bierze też z 60 lirów wody a nie ak jak podano 33 litry.
  • Poziom 26  
    ulana75 napisał:
    Na wyświetlaczu nie świecą się funkcje dodatkowe np. Funkcja pupil, express, czy to normalne?

Ale świecą się F1, F2 itd. po naciśnięciu odpowiedniej funkcji i wybraniu odpowiedniego programu.
  • Poziom 2  
    A do jakich programów przypisane są dodatkowe funkcje?

Dodano po 3 [minuty]:

U mnie prócz głównego programu nic się nie świeci. Może źle coś robię.
  • Poziom 26  
    Głównego - znaczy którego? Bawełna? Po przekręceniu pokrętła powinny zmieniać się programy tj. zmieniać się czas.
  • Poziom 2  
    Programy się zmieniają czas też, szybkość wirowania też mogę zmieniać. Nie świecą się funkcje dodatkowe, które podobno można wybrać.
  • Poziom 26  
    Nie na każdym programie daną funkcję można wybrać, no ale np. po wybraniu programu Bawełna, przed naciśnięciem przycisku Start - koniecznie! naciśnięcie przycisku Express powinno spowodować skrócenie czasu na wyświetlaczu i pojawienie się symbolu F2 nad przyciskiem Express.
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc. Z programami doszłam do ładu. Funkcje dodatkowe mogę przypisać w mojej pralce do 3 programów.