Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kanaly telewizji naziemnej Sony Bravia kdl 40w5740

02 Cze 2012 13:27 2091 3
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z ustawieniem kanalow naziemnych w moejej bravii. Czesc kanalow sie ustawila i sa to Polsat,TVN,TV4,TVN7,TV6,Polsat Sport News,Puls. Natmiast nie wiem jak ustawic kanaly TVP i inne dostepne. Nie wiem jak je wyszukac. Probowalem juz ustawiac automatycznie,recznie i nic odbiera mi tylko te pare kanalow. Z gory dziekuje za rade jak ustawic reszte tych kanalow
  • Poziom 31  
    Nie wiemy gdzie mieszkasz, ani jaka masz antenę. Ale TV znalazł te kilka programów znaczy programowałeś go dobrze. Masz tylko zły sygnał z anteny, albo jesteś poza zasięgiem nadajnika. Będzie trzeba zainwestować w instalacje antenową. Tą naprawić albo założyć nową.
  • Poziom 2  
    Ja mieszkam blisko Konina woj. Wielkopolskie.
  • Poziom 10  
    Poszukaj na stronie: www.emitel.pl gdzie masz najbliższy nadajnik i z jaką mocą emituje sygnał, a będziesz wiedział jak ustawić antenę.
    Złapałeś tylko jednego MUXa (prawdopodobnie 2). Musisz znaleźć jeszcze MUX-3 lub MUX-1.
    Jak masz telefon z Androidem to zainstaluj sobie "DVB-T finder" i on pokaże Ci co możesz odbierać w twojej okolicy i jak ustawić antenę.