Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Xperia X8 - Włacza się moze 1 na 50 prób.

02 Cze 2012 22:54 1540 3
  • Poziom 9  
    Witam wszedłem w posiadanie uszkodzonej Xperii X8 zbity wyświetlacz połamana obudowa. Zbadałem jednak jeszcze jeden objaw. Telefon po wciśnięciu włącznika wibruje po chwili podświetla LCD i po chwili gaśnie. Nie zapala się dioda stanu baterii.
    Podobnie po podłączeniu do PC zostaje wykryty po czym sprzęt samoczynnie się rozłącza. Pod ładowarką i komputerem ten proces się zapętla i powtarza. Kilkukrotnie jednak udało się mi uruchomić telefon wyciągając wkładając baterie podłączając do ładowarki jednymi słowy kombinowałem i telefon sporadycznie potrafił odpalać. Zapalała się dioda stanu baterii ekran się podświetlał blokował można było przyciskiem odblokować ekran się podświetlał. Telefon też przyjmuje każdą próbę wgrania oprogramowania po kablu USB.

Pytanie moje brzmi, czy da się to jakoś naprawić jeśli tak to jak? Bo porostu nie wiem czy opłaca się zakładać LCD.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Miałem taki problem, ale wyświetlacz był uszkodzony, nie pęknięty.
    Wymieniłem wyświetlacz i telefon powstał z martwych :)
    Za dobrą cenę możesz zaryzykować z ekranem.
    Pamiętaj, że dotyk też może nie działać, jest on połączony z przednią obudową.
    Zastanów się sam, czy opłaca ci się go naprawiać czy sprzedać w stanie w jakim jest na dawcę.
  • Poziom 9  
    Przyjdzie mi pocztą cały dawca z uwalonym obszarem boot, więc coś się z tego poskłada raczej :D Dzięki.
  • Poziom 9  
    włożyłem wyświetlacz i jest dokładnie to samo jakieś propozycje naprawy??