Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor SONY KDL 40EX520-brak internetu

bob333 02 Cze 2012 19:30 3796 1
  • #1 02 Cze 2012 19:30
    bob333
    Poziom 1  

Witam
    Mam telewizor sony KDL 40ex 520. Mam modem oryginalny sony i wpiałem go do telewizora- jest wykrywany przez telewizor. Obecnie mam neostrade (orange - tp) i mam router F@st 2704 .. i niemoge połączyc sie bezprzewodowo z telewizorem - pojawia sie bład 1106 oraz połaczenie lokalne - brak, połaczenie internetowe -brak... W ustawieniach tv robilem jak nalezy wpisalem SSIP, potem klucz routera - w telewizorze raczej dobrze ustawilem gdyz robielm jak mi nakazano z firmy SONY - krok po kroku... Czy ktos wie czy ten router moze polaczyc sie bezprzewodowo z tym telewizorem ???????? Pragne dodacz ze laptop łaczy sie bez problemu z routerem w tym pokoju wiec zasieg jest dobry. Prosze o pomoc i z góry dziekuje.Czy moze na stronie routera musze jakies ustawinia zmienic albo prosze mi powiedziec jak ma to byc ?????????

Nie podpinaj sie pod inny temat/ model sprzętu/ wydzieliłem!
    Po co tyle "?"/ spacje/ diakrytyka?
    [_P_]

0 1
  • #2 03 Cze 2012 22:35
    pszemeq
    Poziom 18  

Cześć !
    Z tego co udalo m się znaleźć w internecie o błędzie 1106 wynika, że problem dotyczy adresu IP dotyczącego DNS.
    Nie wchodząc w szczegóły - proponuje Ci ręcznie skonfigurować adresy IP dotyczące telewizora, adresy bramy i DNS. Jeśli poprawnie przypisałeś SSID, wporwadziłes hasło jakim kodujesz swą sieć to wprowadzenie ręcznie pozostałych danych powinno pomóc. Cześć informacji na temat adresów itp. możesz uzyskac z komputera działającego w tej sieci ( zakładam że system to Windows) posługując się w oknie (cmd.exe) polecenie ipconfig
    Z tego co wiadomo o Twoim routerze to jest to sprzęt będący nowością z niedokońca stabilnym firmware (ponoć w czerwcu ma być kolejna wersja). Może stąd te problemy ?

0