Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung D900i - włącza się i resetuje

Electrolit 03 Jun 2012 12:41 1413 6
    Electrolit
    Level 18  
    Dostałem od cioci do naprawy D900i.
    Przypadłość jest taka, że jak się go włączy, pojawia się jedynie obraz powitalny, po chwili gaśnie (czarny obraz) i tak w kółko.
    Na zalany nie wygląda...
    Czy to wina soft'u?
    Mam kabel USB do niego.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    longer95
    Level 15  
    tak, jak najbardziej może to być wina softu. Proponuję zflashować go a jeśli nie pomoże to wgrać od nowa softa - powinno pomóc.
    Pozdrawiam
    rekordgsm
    Level 31  
    Może być soft, ale równie dobrze może być wina taśmy.
    jayu0
    Level 37  
    Telefon po wlaczeniu miga czy mignie raz i sie wylaczy, i trzeba znow nacisnac power?
    saperx
    Level 25  
    Mi to kojarzy sie z uszkodzeniem układu audio np przy nieudolnej wymianie gniazda.
    djmarcus7451
    Level 2  
    o d900i się już nie wypowiadam bo to chyba jeden z najbardziej wadliwych tel samsunga -.- moja ciocia miała ten model, 3 razy robili jej moduł zasięgu bo tel cały czas miał brak zasięgu, potem 2 razy jeszcze jakieś podzespoły i nic, najlepsze jest to, że w karcie jej zaznaczone iż jeżeli tel był naprawiany 3 razy z tej samej przyczyny należy się zwrot pieniędzy lub nowy model, a tu w serwisie mówią, że wszystko jest ok tylko nie trzeba palcem zasłaniać anteny haha żenada. ... zmień soft a potem sprzedaj.
    Electrolit
    Level 18  
    Temat skończony.
    Samsung wraz z innym poszedł za pare groszy na aukcji i już więcej nie chcę takiego modelu.