Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

clarus cr-9903 czyli biedronka odmawia współpracy...

03 Cze 2012 18:58 4433 6
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem z radiem clarus cr-9903(biedronkowe) mianowicie nie mogę włączyć radia(tz. gdy zmieniam z "USB" na "Radio" mam ciszę a jak odłączyłem zasilanie i ponownie je podłączyłem to "radio" grało, jak przełączyłem na "USB" grało normalnie ale znów była cisza po powrocie na "Radio" ) może ktoś miał taki problem ? Albo może jakieś pomysły na rozwiązanie ?
    Ps: Przez "Radio" mam na myśli funkcje odbioru FM. A przez radio radioodbiornik.
  • Poziom 10  
    Teraz radio wyświetla "seek TP" i szuka stacji po PTY ale nic nie znajduje, i mam ciszę(wątpię w antenę bo wcześniej Kenwood szedł dobrze).
  • Moderator
    Sprawdź zasilanie głowicy, szynę danych.
  • Poziom 10  
    Witam. Zasilanie sprawdziłem zanim założyłem temat, a co do szyny to wszystkie luty w radiu poprawiłem(i w panelu też) i też bez skutku... Znajomy podejrzewa jakiś błąd w oprogramowaniu radia :cry: ale wtedy kosz zostaje(zależy mi na nim bo ma bluetooth)
  • Moderator
    Sprawdź jeszcze przełącznik sygnałowy, oraz czy z procka idzie sygnał przełączający.
  • Poziom 10  
    Sprawdziłem i wychodzi na to że elektronicznie jest sprawne...ma ktoś oprogramowanie do Clarusa Cr-9903 ? :D Może gdyby wyłączyć RDS by zadziałało ale brak mi instrukcji i nie mam pojęcia jak to zrobić.... :cry:
  • Poziom 10  
    Panowie, panie radio idzie na śmietnik(dałem za nie 100zł) kasy trochę mi szkoda ale nie będę się użerał(NASA łatwiej na księżyc doleciało) kupie Manta RS9500 :) Ale to jak będzie kasa...na razie mam znów kaseciaka(jak ja tego radia nie cierpię).