Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje programu do sklepu

04 Cze 2012 09:15 573 2
  • Poziom 1  
    Witam jak w temacie poszukuje programu który był by mi potrzebny do tego abym mógł wpisać stan produktów w sklepie na staniu i mój pracownik codziennie wpisywał by produkty które zostały danego dnia sprzedane przez co mógł bym kontrolować co mam na stanie
    Chciał aby program miał 2 konta (konto administratora i pracownika) gdzie konto pracownika pozwalało by tylko na to by wpisywać sprzedane produkty (odejmować ze stanu)

Chciał bym aby baza danych tego programu posiadała takie tabele:
    kod produktu, nazwa, ilość , ilość sprzedanych, cena jednostkowa, cena całościowa i suma wszystkich produktów.

Najlepiej aby program był darmowy i tylko tak rozbudowany. Znalazłem wiele programów tylko były tak rozbudowane że nie idzie się połapać.

Z góry dziękuje za pomoc.
  • Poziom 38  
    Jeżeli sprawa jest aktualna, proszę o kontakt na priv. Mogę napisać takie coś w postaci programu (Windows, Linux) lub strony internetowej. Program ma działać tylko na jednym komputerze czy na kilku (kontrola przez internet z innego miejsca)?
  • Poziom 18  
    To wygląda bardziej jak zamówienie niż prośba o poradę.
    Jeżeli to zamówienie to proszę o kontakt na PW. Jestem w stanie zrobić taki program w VBA z bazą danych w arkuszu excela.