Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DEUTZ FAHR 106 agrotron kalibracja

Maniek24 04 Jun 2012 22:10 9223 6
    Maniek24
    Level 16  
    Witam czy ktoś może zna sposób w jaki można skalibrować sprzęgło w tym modelu
    Czy w ogóle jest taka możliwość kalibracji bez komputera diagnostycznego?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Deutz-Fahr
    Level 10  
    Czy chodzi o pedał sprzęgła ? Czy o odpowiedzie nauczenie elektrozaworów podawania odpowiednich napięć podczas ruszania. ?
    Pedał można skalibrować za pomocą multimetra,ale o wiele łatwiej jest podłączyć komputer. Natomiast tej drugiej opcji nie zrobisz bez komputera ponieważ dane z kalibracji są zapisane w epromie komputera ciągnika i chcąc je zmienić trzeba użyć kompa. Czasem bywam w okolicach Konina,dla mnie to parę minut.
    jk0167
    Level 2  
    potrzebuję pomocy Deutz-fart, mam podobny problem. jestem z okolic Konina. Jarek (691-030-910)

Dodano po 3 [minuty]:

@Maniek24
    Deutz-Fahr
    Level 10  
    Jeśli potrzebujesz pomocy napisz dokładnie co się dzieje.
    jk0167
    Level 2  
    Witam, dziękuję za zainteresowanie. Nawet się nie spodziewałem i nie zaglądałem. Mój problem to: po wizycie serwisu został mi błąd 11 na słupku. Pedał sprzęgła jest wysoki i pod dużym obciążeniem szarpie, nie można ruszyć normalnie.

Dodano po 4 [minuty]:

Deutz-Fahr wrote:
    Jeśli potrzebujesz pomocy napisz dokładnie co się dzieje.

Witam, dziękuję za zainteresowanie. Nawet się nie spodziewałem i nie zaglądałem. Mój problem to: po wizycie serwisu został mi błąd 11 na słupku. Pedał sprzęgła jest wysoki i pod dużym obciążeniem szarpie, nie można ruszyć normalnie.
    blazej17
    Level 2  
    Serwis co zrobił podczas wizyty?
    Bład 11to prawdopodobnie źle zrobiona kalibracja sprzęgła
    Ralf 6.81
    Level 2  
    witam jestem tu nowy wiec prosze o zrozumienie jesli powtarzam pytanie
    zakupiłem Deutz AgroStar 6.81 po wymianie oleju hydraulicznego skrzynia szarpie czy mogę i w jaki sposób wywołać automatyczną kalibracje skrzyni biegów ???