Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DEUTZ FAHR 106 agrotron kalibracja

04 Cze 2012 22:10 6958 6
  • Poziom 16  
    Witam czy ktoś może zna sposób w jaki można skalibrować sprzęgło w tym modelu
    Czy w ogóle jest taka możliwość kalibracji bez komputera diagnostycznego?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 9  
    Czy chodzi o pedał sprzęgła ? Czy o odpowiedzie nauczenie elektrozaworów podawania odpowiednich napięć podczas ruszania. ?
    Pedał można skalibrować za pomocą multimetra,ale o wiele łatwiej jest podłączyć komputer. Natomiast tej drugiej opcji nie zrobisz bez komputera ponieważ dane z kalibracji są zapisane w epromie komputera ciągnika i chcąc je zmienić trzeba użyć kompa. Czasem bywam w okolicach Konina,dla mnie to parę minut.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 2  
    potrzebuję pomocy Deutz-fart, mam podobny problem. jestem z okolic Konina. Jarek (691-030-910)

Dodano po 3 [minuty]:

@Maniek24
  • Poziom 9  
    Jeśli potrzebujesz pomocy napisz dokładnie co się dzieje.
  • Poziom 2  
    Witam, dziękuję za zainteresowanie. Nawet się nie spodziewałem i nie zaglądałem. Mój problem to: po wizycie serwisu został mi błąd 11 na słupku. Pedał sprzęgła jest wysoki i pod dużym obciążeniem szarpie, nie można ruszyć normalnie.

Dodano po 4 [minuty]:

Deutz-Fahr napisał:
    Jeśli potrzebujesz pomocy napisz dokładnie co się dzieje.

Witam, dziękuję za zainteresowanie. Nawet się nie spodziewałem i nie zaglądałem. Mój problem to: po wizycie serwisu został mi błąd 11 na słupku. Pedał sprzęgła jest wysoki i pod dużym obciążeniem szarpie, nie można ruszyć normalnie.
  • Poziom 2  
    Serwis co zrobił podczas wizyty?
    Bład 11to prawdopodobnie źle zrobiona kalibracja sprzęgła
  • Poziom 2  
    witam jestem tu nowy wiec prosze o zrozumienie jesli powtarzam pytanie
    zakupiłem Deutz AgroStar 6.81 po wymianie oleju hydraulicznego skrzynia szarpie czy mogę i w jaki sposób wywołać automatyczną kalibracje skrzyni biegów ???