Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OKI C5400dn - wszystko drukuje przez duplex, nawet jednostronne...

marcinwro 05 Jun 2012 00:13 3155 8
    marcinwro
    Level 16  
    OKI C5400dn - wszystko drukuje przez duplex, nawet jednostronne wydruki są przepuszczane przez duplex. O co tu chodzi?

PS Oczywiście w ustawieniach w komputerze ustawiłem DUPLEX UNIT, aby komp "widział" duplex i w okienku wydruków dałem "none - duplex", żeby nie drukowało przez duplex, a jednak...
    pawel-jwe
    Level 30  
    Może trzeba poprzestawiać w parametrach drukarki (nie w komputerze, tylko przy samej drukarce). Znajomy miał kiedyś inny model OKI i kumpel mu kiedyś coś pozmieniał w opcjach drukarki i wydruk był jakiś tam przestawiony (nie pamiętam dokładnie o co chodziło), 3 dni się męczył zmieniając różnie ustawienia drukarki w komputerze i nic... (priorytetem były ustawienia w samej drukarce). Dopiero jak przy samej drukarce poklikał i zrobił reset do ustawień fabrycznych to było ok.
    marcinwro
    Level 16  
    Nic nie dają zmiany bezpośrednio w ustawieniach drukarki.
    marcinwro
    Level 16  
    I co mam robić, przecież oszaleć można. Mam np. do wydrukowania 15 stron jednostronnie , a ona mi robi wszystko dwustronnie. KOSZMAR
    vonKlauS
    Level 17  
    a czy przy ustawieniu dupleksu w setupie drukarki na wyłączony, wydruk konfiguracji też drukuje dwustronnie? Ostatecznie możesz po prostu wyjąć dupleks.Mało subtelne,ale skuteczne :)
    marcinwro
    Level 16  
    Tak, nawet jak wyłączę duplex unit, to drukuje dwustronnie. Może ściągnąć jakiś dodatkowy programik ze strony OKI?
    User removed account
    User removed account  
    marcinwro
    Level 16  
    To zacięcie sciezki papieru z dupleksem/bez dupleksu, gdzie tego szukac?
    marcinwro
    Level 16  
    Zrobilem!

Co pomogło?

Firma sprzedajaca drukarke namieszala cos w ustawieniach i po całkowitym resecie wszystko śmiga.