Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

New Mildton 110 & New Mildton 170 & New Mildton 200 !!

MrK2Monster 05 Cze 2012 14:48 2020 3
  • #1 05 Cze 2012 14:48
    MrK2Monster
    Poziom 2  

Witam wszystkich, Zastanawiam się nad kupnem Kolumn Głosnikowych Seri: Tonsil- New Mildton!
    I mam parę pytań odnoszacych sie do Kolumn..
    1. Jaka jest różnica jakości dzwięku pomiedzy nimi?
    2. Czy jest bardzo odczuwalna różnica mocy, dzwieku, basu pomiedzy New Mildton 110 a New Mildton 200?
    3.Które kolumny byś wybrał?
    4. Moze ktoś zaproponował by inne kolumny?
    ps. dodam iż kolumny będą chodziły na Wzamcniaczu: Diora WS 704!

POZDRAWIAM I CZEKAM NA SZYBKIE ODPOWIEDZI!!

0 3
  • #2 05 Cze 2012 16:25
    parish
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zejściem mildton 110 i New mildton 200 prawie się nie różnią. Zejście jest podobne. (moje subiektywne odczucie wpływa bardziej na wybór New Mildton, według mnie są bardziej dynamiczne). Różnią się mocą, jaką są w stanie przyjąć, co na warunki domowe jest w ich przypadku małym wyznacznikiem. Poza tym, nie ma czegoś takiego jak New Mildton 110. Uznaję to za Twoją pomyłkę.

Ps. Kolumny nie chodzą, jedynie "grają" mówiąc potocznie. Wszystko zależne jest od wielkości pomieszczenia, w którym mają pracować. Nie ma sensu pchać dużych paczek do małego pomieszczenia.

W jakim pomieszczeniu ma to wszystko pracować? Może wybierzemy coś innego, podaj też kwotę jaką jesteś w stanie przeznaczyć.

0
  • #3 05 Cze 2012 16:48
    MrK2Monster
    Poziom 2  

Jednak to moja pomyłka.. Poprawnie ma być: Mildton 110 :) Pokój ma około 20 m2 i dodam ze jest wysoki.. 3.5m.. Kwota jest do 600 zł :D

PS. a wzmacniacz Diora WS 704? Co o nim sadzisz ? :)

0
  • #4 05 Cze 2012 17:08
    parish
    VIP Zasłużony dla elektroda

Więc albo DIY, albo wybierz ze Swojego zestawienia to, co jest opłacalne cenowo. Nawet New Mildton 200, jeśli się opłaca.

0